Sprzedawca

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (od)
2 500
Wynagrodzenie brutto (do)
3 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Obsługa klienta,
Sprzedaż detaliczna
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 26 dni temu

Opis stanowiska:
  • obsługa klienta stacjonarnego
  • obsługa telefoniczna klienta oraz poprzez e-mail
  • sporządzanie zamówień towarów
  • obsługa wysyłki towaru (pakowanie oraz przygotowanie przesyłki dla kuriera)
  • tworzenie nowych aukcji internetowych i aktualizacja obecnych
  • praca z programem SubiektGT (wprowadzanie zamówień do systemu i wystawianie dokumentów sprzedażowych)
  • obsługa sklepu internetowego www.otoelektro.pl

Wymagania:
  • mile widziana znajomość programu Subiekt GT
  • mile widziana znajomość serwisów aukcyjnych: allegro, ceneo, emag, olx
  • mile widziana znajomość podstawowej obróbki zdjęć i poczucie estetyki
  • doświadczenie zawodowe w rozmowach z klientami
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie przy sprzedaży urządzeń ogrodowych
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych prac

Oferujemy:
  • dobrą lokalizację biura
  • samodzielne stanowisko pracy
  • miłą atmosferę
  • b.dobre wynagrodzenie + premie
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail:  [ukryte]
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Baham  z siedzibą w Gdyni zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Baham z siedzibą w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego 26. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Informacje o firmie
Baham Maciej Jagiełło

Firma Baham mieści się w Gdyni przy ul. Janka Wiśniewskiego 26. Prowadzimy sklep stacjonarny oraz internetowy (www.otoelektro.pl) Oferujemy szeroki asortyment produktów sukcesywnie go powiększając, dostosowując się tym samym do potrzeb naszych klientów. Współpracujemy z renomowanymi producentami, dzięki czemu możemy oferować produkty najwyższej jakości. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 8 -16.

Miejsce pracy: Gdynia ul. Janka Wiśniewskiego 26

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63546398
  • Data wyróżnienia: 20 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 6 lipca 2020
  • Aktualizacja: 6 lipca 2020
  • Wyświetleń: 930
  • Wyświetleń na liście: 9 190