Sprzedawca / Projektant mebli na wymiar

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 7 dni temu

UWAGA - jeśli ogłoszenie jest aktywne to znaczy że jest aktualne! Szukamy tylko i wyłącznie osób z doświadczeniem w pracy jako projektant mebli.

Zakres obowiązków:
  • projektowanie i wyceny mebli na wymiar w programie Corpus (kuchnie, szafy, zabudowy)
  •  obsługa klientów, prezentowanie materiałów, tworzenie specyfikacji i zawieranie umów
  • pomiary przed wykonawcze (pomiar wykonawczy wykonuje technolog)
  • dbanie o wizerunek i czystość salonu sprzedaży

Wymagania:
  • otwartość i komunikatywność, energia i zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • łatwość w nawiązywaniu relacji handlowych,
  • mile widziana umiejętność obsługi programów do projektowania mebli, wizualizacji, Cad
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
  • cykliczne szkolenia produktowe
  • szkolenie z programu do projektowania Corpus
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • ubezpieczenie NNW
  • stabilne warunki współpracy w miłej atmosferze (wynagrodzenie: stała pensja + premia od sprzedaży)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 62716677
  • Data wyróżnienia: 1 września 2020
  • Data wprowadzenia: 18 lipca 2019
  • Aktualizacja: 17 września 2020
  • Wyświetleń: 5 557
  • Wyświetleń na liście: 261 567