Sprzedawca Stacja Paliw BP w Tczewie

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Kasjerzy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 11 dni temu

Zapraszamy do nas osoby o wysokiej kulturze osobistej, które chętnie pracują w zespole, lubią pracę z klientem, są uczciwe, zaangażowane w pracę i z łatwością rozwiązują problemy. Są dyspozycyjne i gotowe do pracy w systemie zmianowym.

Obowiązki:

*Zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta zgodna ze standardami obowiązującymi w BP EUROPA SE oddział w Polsce
*aktywny udział w organizowanych akcjach promocyjnych
*dbałość o wizerunek firmy
*prace porządkowe
*przyjmowanie dostaw i rozkładanie towaru zgodne z zasadami merchandisingu

Oferujemy:

*pracę w stabilnej firmie
*elastyczny grafik pracy (dostosowujemy się do potrzeb osób uczących się
*możliwość zatrudnienia na umowę o pracę lub umowę zlecenie
* szkolenie na miejscu
*dla osób młodych jako pierwsza praca i również dla osób 40+

Oczekujemy:

• wykształcenia minimum zawodowego
• uczciwość, odpowiedzialność i dyspozycyjność
• pozytywnego nastawienia do wykonywanych zadań
• łatwości w nawiązywaniu kontaktów

CV + List Motywacyjny wraz z dopiskiem : Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

prosimy przesłać na adres:

                          [ukryte]

Na zgłoszenia czekamy do: 25.10.2020r

Informacje o firmie
BP to jeden z największych na świecie koncernów paliwowych prowadzących dynamicznie rozwijającą się sieć nowoczesnych stacji benzynowych. To duża, renomowana i wiarygodna firma, obecna na rynku polskim od ponad 20 lat.

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63752295
  • Data wyróżnienia: 18 października 2020
  • Data wprowadzenia: 18 września 2020
  • Aktualizacja: 18 października 2020
  • Wyświetleń: 640
  • Wyświetleń na liście: 7 299