Sprzedawca w marketing automation SaaS (reklamy Google & Facebook)

Ogłoszenie nieaktualne

Sprzedawca w marketing automation SaaS (reklamy Google & Facebook)

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
3300 - 6000
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Wychodzące,
Marketing,
Media społecznościowe
Poziom stanowiska
Asystent
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

**YO, STUDENCI! MAM DLA WAS COŚ, CO WPROWADZI WASZĄ KARIERĘ NA NASTĘPNY POZIOM! ZAPINACIE PASY? BO STARTUJEMY!**

### Kim jesteśmy?  
Nie jesteśmy byle kim. To nie jest kolejna agencja reklamowa. To jest REWOLUCJA. Jesteśmy TECHNOLOGICZNYM PARTNEREM Facebooka i Google'a. Nie interesują nas półśrodki. Rozwijamy narzędzia, które są tak zaskakująco nowatorskie, że zmienią sposób, w jaki myślisz o reklamie online. Jeżeli chcesz być częścią czegoś OGROMNEGO, to czytaj dalej!

### **CO MAMY DO ZAOEFEROWANIA?**  
 • - **Studio wideo w standardzie Netflixa :** Nie żarty. Kamery Black Magic 6K, ATEM`y, oświetlenie od Aputure i pełne wygłuszenie pomieszczenia. Studio jakie marzy się każdemu YouTuberowi może być do Twojej dyspozycji
 • - Własna siłownia oraz strefa relaksu z Grotą Solną!  BANG! tego nie ma nikt :D nawet pracownicy Google nam tego zazdroszczą.
 • - ️ Gigantyczna szansa na to by podłączyć się pod startup który ma szanse zostania unikornem. Otrzymaliśmy 8 nagród na nasz produkt w tym od najeiekszych firm na swiecie takich jak ZOHO, czy Facebook a Google dedykował nam specjalny zespół mentoringowy aby pomóc nam się rozwinać. 

### **CZEGO OCZEKUJEMY?**  
 1. **Ekstrawersja:** Tutaj komunikacja to podstawa. Będziesz musiał rozmawiać, negocjować, przekonywać. Jeżeli wchodzisz do pokoju i nikt Cię nie zauważa, to nie jesteś dla nas.
 2. **Inicjatywa:** Czekasz, aż ktoś Cię poprowadzi za rączkę? Zapomnij. Tu inicjatywa się ceni. Chcesz zaimponować? Pokaż, że potrafisz działać zanim problem się pojawi.
 3. **Realne doświadczenie, najlepiej w biznesie:** Tu nie ma czasu na grę w biznes. Doświadczenie w biznesie to atut, który stawia Cię kilka kroków przed resztą- najlepiej, jeśli Twoi rodzice to przedsiębiorcy i od dziecka słyszałeś o VAT`ach, NIP`ach i ZUS`ach

### **DLACZEGO Z NAMI?**  
 1. - **Stabilność:** Nie chcesz zastanawiać się, czy starczy Ci na życie? Nie musisz. Oferujemy stabilność finansową.
 2.   - **Rozwój:** My rośniemy, Ty rośniesz. Szybkość Twojego awansu zależy tylko od Ciebie
 3. - **Kultura:** Chcemy, żebyś dobrze się tu czuł. Tu wszyscy są na TY i się wzajemnie podkręcają. Tu nie nudnych ludzi bez ambicji.
 4. - ️ **Sens:** Twoja praca będzie miała znaczenie. Dzięki naszej technologii pomagamy małym firmom i realnym ludziom
   
### **JAK WYGLĄDA DZIEŃ W NASZEJ FIRMIE?**  
 1. **PORANNE PLANY:** Startujemy z krótkim meetingiem, żeby zobaczyć, gdzie jesteśmy i dokąd zmierzamy. Co dzisiaj robimy, żeby zmienić świat?
 2. **PRACA Z KLIENTAMI:** Będziesz prowadzić webinary i rozmawiać przez telefon, przedstawiając nasze super narzędzia. Tłumaczysz, dlaczego to co mamy, to więcej niż tylko produkt - to przyszłość marketingu.
 3. **SPOTKANIA, SPOTKANIA, SPOTKANIA:** Umawiasz spotkania i prezentacje, czasem wirtualne, czasem stacjonarne. Dzięki temu możesz dosłownie pokazać, co potrafimy i jak możemy pomóc.
 4. **W STUDIO:** Oczywiście, nie zapominamy o naszym wypasionym studio. Możesz prowadzić prezentacje na najwyższym poziomie technologicznym. Czujesz się jak gwiazda YouTube, a przy tym robisz coś super ważnego.
 5. **ANALIZY I PODSUMOWANIE:** Kończymy dzień przeglądem. Co się udało? Co można zrobić lepiej? To czas na refleksję i na plany na kolejne dni.
 6. **AFTER WORK:** Co jakiś czas spotykamy się po pracy lub zostajemy na "nocki" aby grać w planszówki. Bo praca to nie wszystko, a zespół, który razem wypoczywa, jest zespołem, który razem wygrywa.

### **WPŁYW NA ŚWIAT? MASZ GO TUTAJ BARDZIEJ NIŻ GDZIE INDZIEJ!**  
Nie jesteśmy korporacją. Jesteśmy ZWINNYM STARTUPEM z misją i z sukcesami w walce przeciwko korporacyjnym gigantom. A oto, jak nasza technologia może zmieniać świat, i dlaczego Ty też w tym uczestniczysz:

**WALKA Z KORPORACJAMI:** Nasze narzędzia to David w walce z Goliatem. Dzięki nim małe i średnie firmy mogą stawić czoła korporacyjnym gigantom. Nie jesteśmy tu, żeby walczyć walkami, które można przegrać. Jesteśmy tu, żeby wygrywać!

**DEMOKRATYZACJA RYNKU:** Dlaczego zaawansowane narzędzia marketingowe mają być zarezerwowane tylko dla korporacji? Dzięki nam, każda firma, niezależnie od wielkości, ma dostęp do technologii, która poziomuje pole gry. Równość dla wszystkich!

‍‍ **CZAS DLA DZIECI** Wyobraź sobie rodzica prowadzącego mały biznes. Dzięki naszym narzędziom, ich firma zaczyna prosperować jak nigdy dotąd. To więcej czasu dla rodziny, więcej możliwości dla ich dzieci. To co robimy, ma realny wpływ na życie ludzi. 

**UCZYMY I UCZYMY SIĘ:** Każdy dzień to nowa lekcja. Ale nie tylko dla nas. To, co robimy, to nie jest jednostronny proces. To koło, które się obraca. Uczymy naszych klientów, jak prosperować, a tym samym uczymy się od nich. Wspierania naszych klientów to nasz cel nadrzędny.


MASZ CO TO CZEGO SZUKAMY?
NIE JESTEŚ PIERDOŁĄ, KTÓRA PATRZY W SWOJE BUTY?
ZAWSZE TO TY BYŁEŚ PROWODYREM W SZKOLE I NIE CHCESZ BYĆ  NUDNY?

BYCIE PRZECIĘTNYM NIE INTERESUJE CIĘ?
TO CO CZEKASZ?

WYŚLIJ CV I ZOBACZ, JAK MOŻESZ ZMIENIĆ SWÓJ ŚWIAT I ŚWIAT WOKÓŁ CIEBIE!

### **DOŁĄCZ DO NAS I ZACZNIJ WPŁYWAĆ NA ŚWIAT JUŻ DZIŚ!**

PS:// ilu z twoich kolegów uczestniczyło w prowadzeniu firmy na giełdę? Chciałbyś? ...

Prosimy o dodanie klauzuli:

Informujemy, że administratorem danych jest Agencja Ma&Ma Daniel Kędzierski z siedzibą w Rumi, ul. Toruńska 5 (dalej jako "administrator"). Masz prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz wniesienia skargi do organu nadzorczego. Dane osobowe przetwarzane będą w celu realizacji procesu rekrutacji. Podanie danych w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy jest obowiązkowe. W pozostałym zakresie podanie danych jest dobrowolne. Odmowa podania danych obowiązkowych może skutkować brakiem możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacji. Administrator przetwarza dane obowiązkowe na podstawie ciążącego na nim obowiązku prawnego, zaś w zakresie danych dodatkowych podstawą przetwarzania jest zgoda. Dane osobowe będą przetwarzane do czasu zakończenia postępowania rekrutacyjnego i przez okres możliwości dochodzenia ewentualnych roszczeń, a w przypadku wyrażenia zgody na udział w przyszłych postępowaniach rekrutacyjnych - do czasu wycofania tej zgody. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może zostać wycofana w dowolnym momencie. Odbiorcą danych jest serwis Rocket Jobs oraz inne podmioty, którym powierzyliśmy przetwarzanie danych w związku z rekrutacją. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji.
zobacz klauzulę
 • Numer ogłoszenia: 65436959
 • Data wyróżnienia: 03.09.2023
 • Data wprowadzenia: 03.09.2023
Wróć do góry