Sprzedawcę do sklepu akwarystycznego

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
3 100
Wynagrodzenie brutto (do)
3 500
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Obsługa klienta
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Aktualizacja: 25 dni temu

Poszukujemy do sklepu z akwarystyką morską pracownika do obsługi klienta i do kompleksowej pielęgnacji i opieki nad akwariami z morską wodą. Szukamy osoby energicznej i odpowiedzialnej.

Nasze wymagania:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku byłoby mile widziane ale chętnie spotkamy się z absolewntami takich kierunków  jak: oceanografia, biologia morza i pokrewne. Poszukujemy również osób, które interesują się akwarystyką i chcą uczyć się nowych rzeczy.
- zainteresowania związane z akwarystyką  - nie tylko morską
- pasja i zaangażowanie oraz odpowiedzialność
- prawo jazdy
- j. angielski przynajmniej w stopniu podstawowym

Obowiązki:
- czynności z wiązane z opieką i pielęgnacją akwarii
- obsługa klientów naszego sklepu stacjonarnego
- obsługs sklepu internetowego Reefshop.pl - aktualizacja oferty, realizacja zamówień,
- aktywność w mediach społecznościowych zwiazana z naszą działalnością

Oferujemy:
- pracę w nowoczesnym sklepie
- obcowanie z egzotycznymi zwierzętami
- fajną przyjazną atmosferę
- wynagrodzenie, na które masz wpływ

Nasz sklep znajduje się w Redzie - 5 min od SKM Reda Pieleszewo.
Godziny pracy od 10.00-18.00

CV i list motywacyjny proszę przekazywać na s...@reefs... Wyświetl e-mail
Informacje o firmie
Nasza firma zajmuje się akwarystyką morską - zakładamy i serwisujemy akwaria, sprzedajemy żywe zwierzęta morskie oraz prowadzimy sklep stacjonalrny i internetowy. Oferujemy również usłgi związane z instalacją homariów w restauracjach czy hotelach.
www.reefshop.pl

zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63029429
  • Data wyróżnienia: 14 listopada 2019
  • Data wprowadzenia: 14 listopada 2019
  • Aktualizacja: 14 listopada 2019
  • Wyświetleń: 708
  • Wyświetleń na liście: 17 757