Stacjonarny Technik Serwisu Urządzeń Drukujących

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Elektronika / Elektryka,
Automatyka,
Mechanika,
Konstrukcja / Technologie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu | Nr ref: GD/STS/2019


DKS Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1993 roku. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem urządzeń i partnerem biznesowym dla wielu Klientów, którzy zaufali Nam w zakresie dostarczania kompleksowych rozwiązań optymalizujących procesy drukowania, kopiowania i skanowania.

Dołącz do naszego Zespołu w Kowalach jako:

Stacjonarny Technik Serwisu

miejsce pracy: ul. Magnacka 23A Kowale

Główne zadania:

• diagnozowanie urządzeń przyjmowanych na magazyn,
kontrola urządzeń pod kątem sprawności elektronicznej/software (np. aktualizacja, ponowna instalacja oprogramowania),
• przyjmowanie i nadawanie przesyłek, prowadzenie dokumentacji magazynowej i dbanie o porządek w magazynie,
• usuwanie awarii urządzeń, konserwacja i wymiana części, przy pomocy dostępnej dokumentacji i narzędzi,
• dbanie o odpowiedni stan techniczny urządzeń,
• współpraca z pracownikami oddziału.

Od kandydatów oczekujemy:

• zainteresowania branżą i rozwiązywaniem problemów technicznych,
• zdolności manualnych, predyspozycji technicznych,
• doświadczenia w pracach związanych z elektroniką, drobnymi naprawami,
• nastawienia na naukę i zdobywanie umiejętności,
• dokładności, zaangażowania i umiejętności organizacji własnej pracy.
• mile widziane wykształcenie o profilu technicznym w kierunku: elektronika lub pokrewne,

Z racji na możliwości jakie daje organizacja- mile widziane osoby chętne do przyuczenia.

Oferujemy:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• pracę od poniedziałku do piątku ( w godz. 8-16),
• odpowiednie wdrożenie oraz pomoc doświadczonych specjalistów serwisu,
• dostęp do bazy wiedzy i pracę w oparciu o produkty i rozwiązania największych producentów w branży,
• możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji technicznych,
• prywatną opieka medyczną,
• dofinansowanie do karty Multisport,
• atrakcyjne warunki grupowego ubezpieczenia na życie,
• pracę w przyjaznej atmosferze.


Chcesz dołączyć do naszego Zespołu? Prześlij nam swoje CV na adres: r...@dks.pl Wyświetl e-mail z dopiskiem w temacie e-maila: GD/STS/2019 (UWAGA: Prosimy o załączanie plików jedynie w formacie: pdf lib .docx. (nie: doc. i docm).

Prosimy o zamieszczenie w CV następującej klauzuli niezbędnej do udziału w rekrutacji :
,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180 ul. Energetyczna 15.''

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoją aplikację w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych w naszej Firmie, umieść dodatkowo w CV następującą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180 ul. Energetyczna 15”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.


Poznaj nas: 

Specjalizujemy się w sprzedaży, dystrybucji, eksporcie oraz dzierżawie i serwisie wielofunkcyjnych urządzeń drukujących oraz mało- i wielkoformatowych urządzeń produkcyjnych najbardziej popularnych producentów w branży tj. KONICA MINOLTA, LEXMARK, CANON, HP, es-te, KIP i CONTEX, a także części, materiałów eksploatacyjnych i oprogramowania do kontroli wydruków i obiegu dokumentów. Działamy na dużą skalę i cały czas się rozwijamy: realizujemy kontrakty dla tysięcy klientów w całej Polsce, mamy 12 oddziałów w największych polskich miastach, sprawne zaplecze logistyczne i magazynowe, a przede wszystkim profesjonalny i zaangażowany Zespół, który tworzy tą firmę. Dowiedz się więcej na www.dks.pl.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Przesyłając swoją aplikację, wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych osobowych na ww. zasadach na potrzeby danego projektu rekrutacyjnego.Informujemy, że:
1) Administratorem podanych przez Panią/Pana danych osobowych jest DKS spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kowalach, kod pocztowy 80-180, ul. Energetyczna 15.
2) W razie pytań dotyczących przetwarzania danych osobowych możesz się z nami skontaktować pod adresem rodo@dks.pl.
3) Pana/Pani dane są przetwarzane w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, a w przypadku dodatkowej zgody, jeżeli ją Pani/Pan wyrazi również w celach przyszłych procesów rekrutacyjnych. Podstawę przetwarzania Pani/Pana danych osobowych wskazanych w Kodeksie pracy stanowi przepis prawa (art. 221 § 1 Kodeksu pracy, w zakresie: imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, adres do korespondencji, adres poczty elektronicznej, numer telefonu, wykształcenie, przebieg dotychczasowego zatrudnienia) i ich podanie jest niezbędne do udziału w procesie rekrutacji. Podanie pozostałych danych zawartych w załączonym formularzu aplikacyjnym oraz załączonych i wytworzonych w trakcie procesu rekrutacji dokumentach (w tym w zakresie Pani/Pana wizerunku) jest dobrowolne i podstawą ich przetwarzania jest Pani/Pana dobrowolna zgoda. Podanie przez Panią/Pana danych wykraczających poza zakres określony przepisami Kodeksu pracy nie jest obowiązkowe, a brak takich danych w CV nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
4) Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w siedzibie Administratora oraz będą przechowywane do czasu zakończenia wskazanej w ogłoszeniu rekrutacji,, a w przypadku wyrażenia zgody na pozostawienie CV dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres nie dłuższy niż 12 miesięcy od momentu wyrażenia przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych, chyba że zgoda zostanie wcześniej cofnięta. Dane nie będą przekazywane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego.
5) Posiada Pani/Pan prawo dostępu do danych osobowych dotyczących Pani/Pana osoby, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. W przypadku danych przetwarzanych w oparciu o Pani/Pana zgodę przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. w tym celu prosimy o kontakt w formie mailowej na adres: rodo@dks.pl. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, to jest Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63062155
  • Data wyróżnienia: 5 grudnia 2019
  • Data wprowadzenia: 27 listopada 2019
  • Wyświetleń: 349
  • Wyświetleń na liście: 7 910