Starszy specjalista ds. dotacji i refundacji szkoleń

Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto (od)
8 000
Wynagrodzenie brutto (do)
16 000
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka,
Obsługa klienta,
Doradztwo i consulting
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 dni temu

Airborn Spółka z o. o. jest ośrodkiem szkoleniowym certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego z siedzibą główną w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym PPNT Gdynia oferującym szkolenia lotnicze dla pilotów i operatorów bezzałogowych statków powietrznych (dronów)

Więcej informacji o nas znajdziesz na https://airborn.aero/

Zakres obowiązków:
  • przygotowywanie wniosków dla klientów firmy w celu uzyskania dofinansowań i refundacji szkoleń finansowanych z bazy usług rozwojowych;
  • bieżąca analiza wymagań operatorów finansowych z wszystkich województw;
  • bieżąca analiza terminów naborów u poszczególnych operatorów finansowych;
  • przygotowywanie dokumentów dla klientów firmy w zakresie ubiegania się o dofinansowanie lub refundację kosztów szkolenia
  • bieżąca analiza i aktualizacja statutów klientów na koncie BUR firmy;
  • bieżąca analiza zasad i kryteriów przyznawania dofinansowań na szkolenia w poszczególnych województwach;
  • kontakt z klientami / kursantami – koordynacja działań zmierzających do uzyskania dofinansowania dla klienta;
  • kontakt ze wszystkimi operatorami finansowymi z BUR w całej Polsce;
  • kontakt z urzędami pracy
  • obsługa administracyjna procesu pozyskania dofinansowania;
  • obsługa administracyjna procesu szkoleniowego
  • analiza potrzeb szkoleniowych klientów
  • badanie opinii po zakończonej usłudze
Wymagania:
  • znajomość zasad przyznawania środków na dofinansowania szkoleń u poszczególnych -operatorów bazy usług rozwojowych;
  • znajomość programów unijnych pozwalających na pozyskanie dofinansowania
  • znajomość programów krajowych dofinansowań na szkolenia
  • rzetelność, dokładność, szybkość w działaniu;
  • znajomość branży szkoleniowej i projektowej;
  • samodzielność, łatwość nawiązywania kontaktów;
  • doświadczenie w przygotowywaniu dokumentacji projektowej, dotacyjnej, refundacji;
  • biegła obsługa komputera;
Ponadto oczekujemy:
  • rozwijania wiedzy w zakresie pionierskich produktów oraz innowacyjnych technologii dostępnych w naszej branży
  • aktualizacja i dbałość o bazę klientów
  • raportowanie wyników pracy w CRM
Oferujemy:
  • wysokie wynagrodzenie w oparciu o podstawę i system prowizyjny;
  • wsparcia zespołu, gdzie otrzymasz pomoc procesową i ofertową;
  • stałą i stabilną współpracę;
  • narzędzia pracy niezbędne do realizacji wyznaczonych założeń;
  • przyjazną atmosferę;
  • elastyczny czas pracy;

zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
avatar

AIRBORN

r...@airbo... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdynia Wzgórze św. Maksymiliana
al. Zwycięstwa 96/98

Profil pracodawcy

Airborn Spółka z o. o. jest ośrodkiem szkoleniowym certyfikowanym przez Urząd Lotnictwa Cywilnego z siedzibą główną w Pomorskim Parku Naukowo Technologicznym PPNT Gdynia oferującym szkolenia lotnicze na bezzałogowych statkach...

Zobacz profil
Zobacz dane kontaktowe

Firma

Miasto
Gdynia
Ulica i nr
NIP
958-166-1178
airborn.aero/pl
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 13 dni (do 26.05.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64193392
  • Data wyróżnienia: 11 maja 2021
  • Data wprowadzenia: 28 marca 2021
  • Aktualizacja: 11 maja 2021
  • Wyświetleń: 2 107
  • Wyświetleń na liście: 54 531