Staż w biurze rachunkowym

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Księgowość
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Miejsce odbycia stażu: Gdańsk, Przeróbka

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- Przygotowywanie dokumentów do księgowania,
- wprowadzanie i dekretacja dokumentów w programie księgowym,
- sporządzanie dokumentów rozliczeniowych ZUS w programie Płatnik,
- obsługa korespondencji,
- prowadzenie ewidencji na potrzeby sprawozdań z zakresu Ochrony Środowiska,
- wystawianie faktur za usługi księgowe,
- bieżąca obsługa zadań biurowych.

NASZE WYMAGANIA:
- Orzeczenie o niepełnosprawności (rekrutacja prowadzona w ramach działań aktywizacji zawodowej),
- wykształcenie średnie,
- dobra obsługa komputera,
- chęć do nauki,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność pracy w zespole,
- znajomość programu płatnik, buchalter, nie jest konieczna, ale mile widziana.

TO OFERUJEMY:
- Możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po odbyciu stażu,
- stypendium stażowe wynoszące 1638,20 zł netto miesięcznie,
- dodatki motywacyjne do kwoty 150,00 zł netto,
- wsparcie doradcy zawodowego przy redagowaniu CV,
- wsparcie job craftera oraz specjalisty ds. rynku, którzy przygotują cię do procesu rekrutacji,
- dodatkowo oferujemy bezpłatne konsultacje z naszym prawnikiem i psychologiem,
- wyprawka do 240 zł - możliwość zakupu odzieży.

DBAMY, BY NASZE PROCESY REKRUTACJI BYŁY DOSTĘPNE!
Ze względu na misję Fundacji, którą jest wyrównywanie szans osób z niepełnosprawnościami na rynku pracy, w sposób szczególny do kandydowania zachęcamy osoby wywodzące się z tej grupy.
Staramy się zapewnić dostępność miejsca pracy na każdym etapie. Jeśli potrzebujesz usprawnień podczas procesu rekrutacji – daj nam o tym znać w trakcie rozmowy telefonicznej z rekruterem / rekruterką lub uzupełniając odpowiednie pola w formularzu rekrutacyjnym.

CZEKAMY NA TWOJE CV!

#AKTYWUJPRACĘ
WEŹ UDZIAŁ W NASZEJ REKRUTACJI I ZNAJDZ PRACĘ WSPÓLNIE Z FUNDACJĄ AKTYWIZACJA!
Jeżeli nasza oferta jest dla Ciebie interesująca, ale chciałbyś/ chciałabyś poznać więcej szczegółów:

ZADZWOŃ: 504 - pokaż numer telefonu -  LUB WYŚLIJ SMS
Dziękujemy za Twój czas poświęcony na zapoznanie się z nasza ofertą!
Obiecujemy starannie przyjrzeć się wszystkim cv, które zostaną do nas wysłane. Szanujemy Twój czas, dlatego możesz liczyć na feedback na temat swojej aplikacji w postaci maila. Osobiście skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, by zaprosić ich do kolejnego etapu rekrutacji.
Projekt "Work-for-All" realizowany w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój współfinansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego – trwa do końca czerwca 2023r.
Projekt Postaw na Pracę / Aktywuj Pracę jest współfinansowany ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych – trwa do 30 marca 2024r.

zobacz klauzulę

Numer ogłoszenia: 65373654

Aktualizacja: 10.11.2023