Staż w dziale HR/Employer Branding

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
HR,
PR,
Ubezpieczenia
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Hybrydowa
Status studenta
Tak
Orzeczenie o niepełnosprawności
Tak

Fundacja Grupy ERGO Hestia Integralia od 19 lat wspiera osoby z niepełnosprawnościami w podjęciu zatrudnienia. Jako agencja pośrednictwa pracy współpracujemy z firmami, którym bliskie są wartości, płynące z włączającej kultury organizacyjnej.

Aktualnie poszukujemy dla Grupy ERGO Hestia, która otrzymała tytuł TOP EMPLOYER POLSKA, potwierdzający najwyższe standardy w obszarze zatrudnienia i tworzenia inkluzywnych miejsc pracy – osób z niepełnosprawnościami na stanowisko:

Stażysta/Stażystka w dziale HR/Employer Branding

Twoje zadania:
  • wsparcie zespołu w działaniach dotyczących Employer Branding,
  • przygotowywanie komunikatów do Social Media oraz wewnętrznych, kanałów komunikacji skierowanych do pracowników i pracownic,
  • udział w projektach dotyczących budowania zaangażowania pracowników i pracownic.

Nasze wymagania:
  • jesteś studentem/studentką IV/V rok studiów,
  • masz w sobie inicjatywę, odpowiedzialność,
  • lubisz pisać teksty, interesujesz się social mediami,
  • posiadasz orzeczenia o niepełnosprawności.

Zapewniamy:
  • umowę o staż (płatny) w firmie będącej jednym z liderów rynku, ubezpieczeń w Polsce,
  • możliwość rozwoju w przyjaznym zespole,
  • dostęp do webinarów i wydarzeń związanych z dbałością o komfort emocjonalny, zajęcia z mindfullness, jogi
  • biuro bez barier architektonicznych, dostosowujemy stanowisko pracy do różnych niepełnosprawności,
  • wszyscy pracownicy są przeszkoleni w zakresie rozumienia potrzeb wynikających z różnych niepełnosprawności,
  • lokalizacja na granicy Gdańska i Sopotu, 100 metrów od plaży.

Zainteresowanych Kandydatów i Kandydatki spełniających powyższe kryteria prosimy o dokładne wypełnienie formularza rekrutacyjnego dostępnego na stronie www.integralia.pl w zakładce oferty pracy/oferty pracy w Grupie ERGO Hestia lub po skopiowaniu tego linka:

Zapoznamy się uważnie z nadesłanymi aplikacjami. Rozmowy kwalifikacyjne będą odbywać się w godzinach 8.00 – 16.00 (stacjonarnie lub online).

Jeśli masz jakieś potrzeby w procesie rekrutacji w związku z Twoją niepełnosprawnością, zostaw informację w formularzu rekrutacyjnym. Weźmiemy to pod uwagę.

Fundacja Grupy ERGO Hestia na rzecz integracji zawodowej osób z niepełnosprawnościami Integralia posługuje się certyfikatem Agencji Zatrudnienia w zakresie pośrednictwa pracy na terenie Rzeczypospolitej Polskiej pod numerem 1863/1a. Od 19 lat niezmiennie naszą misją jest wspieranie osób z niepełnosprawnościami na drodze do samorealizacji zawodowej.

Numer ogłoszenia: 65540829

Aktualizacja: 07.12.2023