Staż wakacyjny w biurze konstrukcyjnym Specjalność: elektryka

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 2 miesiące temu

ZOELLER TECH Sp. z o.o. należy do grupy europejskich liderów produkujących pojazdy komunalne.
W związku ze swoim dynamicznym rozwojem szukamy kandydatów na następujące stanowisko:

Staż wakacyjny w biurze konstrukcyjnym
Specjalność: elektryka

Miejsce stażu: Rekowo Górne k. Redy (pow. pucki; gm. Puck)

Opis stanowiska:
  • przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej m.in. schematy elektryczne, BOMy
  • udział w procesie projektowania lub optymalizacji układów elektrycznych
  • poznanie procesu produkcji i zasad działania zabudów pojazdów komunalnych
  • poznanie i praca w systemie CAD 2D, NX Siemens oraz Eplan
  • poznanie i praca w systemie ERP
  • przygotowanie do pracy na stanowisku Technika bądź Konstruktora
Oczekiwania:
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej, w tym zakresu elektryki
  • podstawowa umiejętność tworzenia dokumentacji elektrycznej
  • podstawowa wiedza z zakresu elektryki
  • mile widziani studenci kierunków mechaniki, elektrotechniki lub pokrewnych
  • umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • wiedzę w zakresie procesu produkcyjnego oraz praktyczne wykorzystanie programów
  • wynagrodzenie za staż
  • możliwość zdobycia stałego zatrudnienia
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • pracę z doświadczonymi specjalistami

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64837206
  • Data wyróżnienia: 17.05.2022
  • Data wprowadzenia: 17.05.2022