Stażysta ds. administracyjnych

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Praktyka / Staż
Branża / kategoria
Administracja
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna

Aktualizacja: 11 godzin temu

Jeśli kończysz studia, jesteś osobą zorganizowaną i skrupulatną oraz lubisz przygotowywać i komplementować dokumentacje to zapraszamy do aplikowania na stanowisko stażysty ds. administracyjnych

Twoimi zadaniami będzie:
§ Monitorowanie serwisów internetowych w zakresie ogłaszanych przetargów
§ Kompletowanie i przygotowywanie dokumentacji przetargowej i ofertowej
§ Składanie ofert przetargowych ma różnych platformach
§ Analiza SIWZ i innych regulaminów przetargowych pod względem wymogów niezbędnych do złożenia oferty
§ Kontakty, korespondencja z zamawiającym
§ Sporządzanie raportów i zestawień w zakresie postępowań przetargowych
§ Monitorowanie ważności zaświadczeń § Praca z CRM

Idealny pracownik spełnia następujące wymagania:
§ Praktyczna znajomość prawa zamówień publicznych
§ Doświadczenia w dziale ofertowania (dużym plusem będzie znajomość branży IT)
§ Wykształcenie wyższe lub w trakcie kończenia studiów
§ Samodzielność i dobra organizacja pracy
§ Umiejętność pracy w zespole
§ Rzetelność i odpowiedzialność przy wykonywaniu obowiązków pracowniczych
§ Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:
§ Pracę w Software housie z 15 letnim stażem na rynku
§ Po zakończeniu stażu możliwość nawiązania stałej współpracy
§ Świetne przygotowanie do nadchodzących wyzwań
§ Ciągły rozwój i nowe wyzwania
§ Pakiet benefitów – karta multisport i prywatne ubezpieczenie
§ Wspaniałą atmosferę w pracy

zobacz klauzule
Ogłoszenie premium
583005 Zadzwoń
p...@npc.pl Wyświetl e-mail
Net PC Sp. z o.o.
Adres
Gdańsk Śródmieście
Gradowa 11
Ważne jeszcze 12 dni (do 08.07.2019)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Net PC to IT Software House, specjalizujący się w tworzeniu dedykowanego oprogramowania dla instytucji publicznych i dużych korporacji biznesowych. NET PC zajmuje się nie tylko produkcją oprogramowania na zamówienie, ale też jego integracją...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Gradowa 11
NIP
583-308-91-27
npc.pl
  • Numer ogłoszenia: 62614816
  • Data wyróżnienia: 25 czerwca 2019
  • Data wprowadzenia: 13 czerwca 2019
  • Wyświetleń: 673
  • Wyświetleń na liście: 20 719
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Zadzwoń SMS