Stażysta / Stażystka w dziale HelpDesk (IT)

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna,
Zdalna,
Hybrydowa

Miejsce pracy: Gdańsk

Do naszego zespołu HelpDesk poszukujemy zdolnej i ambitnej osoby, która interesuje się branżą IT, ma doświadczenie w pracach administracyjno–biurowych i szuka nowych możliwości rozwoju.

W ramach płatnego stażu otrzymasz możliwość rozwoju w dynamicznym i innowacyjnym środowisku. Będziesz mieć okazję pracować u boku doświadczonych profesjonalistów, którzy będą Cię wspierać i pomagać w zdobywaniu nowych umiejętności.

Twoje zadania w ramach stażu:
  • Prace administracyjne związane z obsługą faktur i umów z kontrahentami zewnętrznymi,
  • Bieżący kontakt z dostawcami usług zewnętrznych (w obrębie działań działu),
  • Obsługa zgłoszeń w systemie JIRA,
  • Obsługa systemu Webcon,
  • Pomoc w zarządzaniu i administrowaniu sprzętu,
  • Wspieranie zespołu w codziennych zadaniach.
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w zespole pasjonatów IT,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • Bieżące wsparcie i dzielenie się wiedzą,
  • Płatny staż w oparciu o umowę zlecenie lub umowę o pracę,
  • Elastyczne podejście do pracy hybrydowej i zdalnej,
  • Możliwości dalszej współpracy.
  • Numer ogłoszenia: 65466184
  • Data wyróżnienia: 13.10.2023
  • Data wprowadzenia: 29.09.2023
  • Aktualizacja: 13.10.2023