Stażysta/Stażystka w Dziale Logistyki (PC&L)

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Logistyka i planowanie,
Zakupy,
Spedycja
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Charakter pracy
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 21 dni temu

Nasza firma umożliwia studentom możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i poszerzenia posiadanej wiedzy podczas praktyk, których program obejmuje ogólne zapoznanie się z firmą w zakresie prowadzonej przez nią działalności produkcyjnej oraz szczegółowe zapoznanie się z pracą w ramach wybranego działu (zakres zadań działu, jego organizacja, organizacja stanowisk pracy, normy, procedury, metody działania, systemy informacyjne, bazy danych, dokumenty działu).
Dołącz do nas jako:
Stażysta/Stażystka w Dziale Logistyki (PC&L)
Lokalizacja: Gdańsk
Obowiązki:
 • planowanie materiałowe
 • dbałość o kompletność i prawidłowość informacji w zamówieniach i śledzenie statusu zamówień, aby zapewnić terminową dostawę materiału
 • zapewnienie odpowiedniego procesu eskalacji w przypadku problemów z dostawami na czas
 • organizacja sprawnej obsługi celnej w imporcie międzynarodowym
 • wsparcie Zespołu PC&L w codziennych zadaniach zgodnie z planem zadań ustalanym podczas spotkań działowych.
Wymagania:
 • dobra znajomość j. angielskiego
 • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, szczególnie Excel
 • chęć zdobywania doświadczenia i dalszego rozwoju w obszarze logistyki (zadania związane głównie z planowaniem materiałowym i importem międzynarodowym)
 • zaangażowanie i umiejętność szybkiego reagowania
 • komunikatywność, dokładność, sumienność
 • dyspozycyjność: pn-pt (możliwe jest mniej niż 8h/dziennie)
 • preferowane zgłoszenia studentów ostatnich lat.
Oferujemy:
 • możliwość poznania specyfiki pracy w Dziale Logistyki (PC&L) podczas długoterminowej współpracy opartej o umowę cywilno-prawną
 • konieczne do wykonywania zadań szkolenia
 • możliwość pogłębienia i praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej podczas nauki
 • możliwość samodzielnej realizacji odpowiedzialnych zadań i zdobycia cennego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
 • przyjazną atmosferę w pracy.
Dlaczego warto do nas dołączyć:
 • U nas rozwijasz swoją pasję do motoryzacji, pracując nad technologiami, które pojawią się na drogach dopiero za kilka lat.
 • Bierzesz udział w długoterminowych projektach realizowanych dla światowych marek samochodowych.
 • Oferujemy Ci rozwój poprzez szkolenia i pracę z najbardziej doświadczonymi inżynierami w branży.
 • Niezależnie od zespołu czy kompetencji kierujemy się wartościami etycznymi.
 • Jesteśmy zgranym zespołem w pracy i dobrymi znajomymi poza jej murami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: [ukryte] (w temacie e-maila prosimy podać nazwę stanowiska). Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk ul. Nowatorów 20, 80-298 Gdańsk www.aptiv.com/kariera/gdansk
 
Informacje o firmie
Sterowanie gestami w motoryzacji? Pojazdy autonomiczne? To Aptiv! Od wielu lat nasza firma wspiera największe marki samochodowe, dostarczając i stale rozwijając bezpieczniejsze, bardziej ekologiczne i zapewniające lepszą łączność rozwiązania. Zatrudniamy 160 000 osób w R&D i zakładach produkcyjnych w 44 krajach. Centrum Techniczne w Krakowie wspiera producentów aut, łącząc branżę motoryzacyjną z nowoczesnymi technologiami. Zakład w Gdańsku zajmuje się finalną produkcją części do samochodów. Więcej informacji o firmie na stronie: www.aptiv.com/kariera/gdansk

Prosimy o dodanie klauzuli:

Abyśmy mogli się z Panem/Panią skontaktować, prosimy o dołączenie poniższej klauzuli do aplikacji:


Informacja dotycząca zakresu przetwarzania danych osobowych
Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) informujemy, że:
1. Administratorem Danych Osobowych jest Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Gdańsk 80-298, tel. +48 58 76 99 500.
2. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie Pani/Pana zgody (art. 6 ust. 1 pkt. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z 27 kwietnia 2016 r. RODO).
3. Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez nas w procesie rekrutacji przez czas jego trwania oraz przez okres 3 miesięcy od czasu zakończenia rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody przez Panią/Pana na uczestnictwo w przyszłych rekrutacjach, także na inne stanowiska przez okres wskazany w złożonej zgodzie, nie dłużej jednak niż przez okres 2 lat.
4. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, a także prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
5. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do UODO, jeżeli uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych dokonywane jest z naruszeniem przepisów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych.
6. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, lecz wyrażenie zgody na ich przetwarzanie jest niezbędne do ich przyjęcia i wykorzystania w ramach procesu rekrutacyjnego (zgoda nr 1 - poniżej).
7. Jeśli wyraża Pani/Pan również zgodę na przetwarzanie danych osobowych po zakończeniu procesu rekrutacyjnego na potrzeby przeszłych rekrutacji (także na inne stanowiska), prosimy o wyrażenie na to odpowiedniej zgody (zgoda nr 2 - poniżej).
Wyrażenie zgody na potrzeby przyszłych rekrutacji (także na inne stanowiska) nie jest obowiązkowe. Jeżeli Pani/Pan nie wyrazi takiej zgody, nie będziemy przetwarzać danych w przyszłych procesach rekrutacyjnych (także na inne stanowiska).
1. Złożone dane osobowe nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
2. Dla umożliwienia dalszych kontaktów dotyczących przetwarzania danych osobowych
Prosimy o zawarcie w CV zgody o następującej treści z właściwym zaznaczeniem (X w wybranych boxach) oraz wskazanie formy kontaktu, na którą Pani/Pan wyraża zgodę :
Zgoda nr 1:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Gdańsk 80-298, tel. +48 58 76 99 500 na potrzeby przeprowadzenia procesu rekrutacji.
Zgoda nr 2:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej aplikacji przez Aptiv Services Poland S.A. Oddział Gdańsk, ul. Nowatorów 20 Gdańsk 80-298, tel. +48 58 76 99 500 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji, w tym również na inne stanowiska, przez wskazany okres: ..............................................
Wskazanie formy kontaktu:
Wyrażam zgodę na kontakt ze mną pod wskazanym numerem telefonu: ..............................................
lub
Wyrażam zgodę na kontakt ze mną poprzez wskazany adres e-mail..............................................

zobacz klauzulę
 • Numer ogłoszenia: 64114329
 • Data wyróżnienia: 12 lutego 2021
 • Data wprowadzenia: 12 lutego 2021
 • Wyświetleń: 1 534
 • Wyświetleń na liście: 27 922