Studenci - Magazynier - hurtownia napojów i piwa

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia,
Kierowcy
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Szukamy studentów do pracy dodatkowej, tymczasowej lub stałej.

Twój zakres obowiązków
  • Monitorowanie wszystkich etapów przepływu towarów
  • Kompletacja i przygotowanie towaru do wysyłki/ dostarczenia do klienta
  • Rozładunki i załadunki dostaw
  • Dbałość o rozmieszczenie towaru w magazynie  w odpowiednim porządku (planowanie i zarządzanie przestrzenią magazynową)
  • Dbałość o powierzone mienie

Nasze wymagania

  • Wysoka dynamika działania i zaangażowanie w powierzone zadania
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kat. B
  • Status studenta
To oferujemy
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Ciekawą pracę w dynamicznej rozwijającej się firmie, w przyjaznej atmosferze
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Dużą samodzielność oraz możliwość rozwoju w dynamicznym środowisku
  • Praca jednozmianowa
  • Dobre wynagrodzenie zawsze na czas - 24 zł netto
  • Praca od Poniedziałku do Piątku, Wolne weekendy
Cv ze zdjęciem prosimy przesyłać na adres e-mail.

Aktualizacja: 06.06.2023