Stylistka Paznokci / Manicurzystka

Ogłoszenie nieaktualne

Dodane 12 stycznia 2018

Wymagania:
  • Minimum 2 lata doświadczenia w zawodzi,
  • Umiejętność wykonywania manicure hybrydowego, przedłużania paznokci metodą żelową,
  • Mile widziana umiejętność metody akrylowej,
  • Wysoka kultura osobista.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Obowiązki:
  • Obsługa klientów z zakresu stylizacji paznokci,
  • Dbanie o swoje stanowisko pracy.

Oferujemy:
  • Prace w stabilnej stale rozwijającej się firmie, która posiada dużą bazę,
  • swoich klientów, oraz własną markę produktów do stylizacji paznokci Aspb,
  • Prace w zgranym młodym zespole,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Udział w szkoleniach i pokazach.

Praca w Naszym oddziale AS Professional Beauty mieszczącym się w samym sercu Gdańskiej Starówki przy ul. Ogarnej 97

www.as-beauty.pl
www.aspb.pl
Informacje o firmie
Jesteśmy firmą, która od ponad 10 lat świadczy usługi kosmetyczno – fryzjerskie na rynku w Trójmieście.
Mamy bardzo duże doświadczenie w prowadzeniu działalności jak również w obsłudze klientów.

Nasze Salony AS Professional Beauty powstały aby zaspokajać potrzeby wymagających klientów w zakresie stylizacji paznokci, pielęgnacji dłoni i stóp, kosmetyki oraz fryzjerstwa. Na dzień dzisiejszy posiadamy dwa oddziały:
Salon Urody As professional Beauty Gdańsk ul. Wilanowska 4
Studio Paznokcia As professional Beauty Gdańsk ul. Ogarna 97

Salony oferują pełen zakres usług oraz fachową poradę związaną z doborem fryzury, koloru, pielęgnacją kosmetyczną twarzy i ciała jak i poradę w sprawie pielęgnacji i stylizacji dłoni oraz stóp. Profesjonalna i miła obsługa oraz niepowtarzalna atmosfera, to atuty jakie panuje w naszych salonach.

Oprócz prowadzenia Salonów kosmetycznych w 2017 r. wprowadziliśmy na rynek Polski linię lakierów hybrydowych pod własną marką ASpb. Przy ich tworzeniu braliśmy pod uwagę nasze wieloletnie doświadczenie w branży kosmetycznej, zależało Nam na stworzeniu produktu idealnego pod każdym względem.

Kolejnym sukcesem Naszej firmy była wygrana w Plebiscycie Mistrzowie Urody i zajęcie pierwszego miejsca jako Stylistka Paznokci Roku 2017 na całe Województwo Pomorskie przez właścicielkę firmy. Więc jeśli chcesz pracować z najlepszymi zapraszamy do współpracy.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).
Adres
Gdańsk Śródmieście
Ogarna 97
Wymiar pracy
Cały etat
Wynagrodzenie brutto (od)
2 200
Wynagrodzenie brutto (do)
4 500
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi,
Uroda / Sport / Rekreacja
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
  • Numer ogłoszenia: 61129433
  • Data wyróżnienia: 9 maja 2018
  • Data wprowadzenia: 12 stycznia 2018
  • Aktualizacja: 9 maja 2018
  • Wyświetleń: 396
  • Wyświetleń na liście: 478 406