SUBWAY MANHATTAN Kanapkowy artysta / pracownik gastronomii

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 6 miesięcy temu

Aktualnie szukamy pracowników na pełen etat oraz pół etatu. Praca idealna na uczniów i studentów.

Oferujemy: - elastyczny grafik idealny dla uczniów i studentów, - napoje i posiłki pracownicze, - szerokie szkolenie i przygotowanie do samodzielnej pracy na stanowisku, - możliwość podwyżek, rozwoju i awansu w firmie operującej 5 restauracjami SUBWAY, - pozytywną atmosferę i pracę w młodym zespole,
Wymagania: Nie wymagamy doświadczenia, mile widziana znajomość j. angielskiego i książeczka sanepidowska, gotowość do jej szybkiego wyrobienia. Opis; obsługa klientów, przygotowywanie kanapek i składników, utrzymanie porządku w restauracji. Chcesz dołączyć do zespołu, lub masz dodatkowe pytania? Zachęcamy do kontaktu.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62862201
  • Data wyróżnienia: 10 września 2019
  • Data wprowadzenia: 10 września 2019
  • Aktualizacja: 10 września 2019
  • Wyświetleń: 331
  • Wyświetleń na liście: 17 047