Summer Fashion Lab - program stażowy

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Stanowiska asystenckie
Poziom stanowiska
Praktykant / Stażysta
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Twój zakres obowiązków:
  • Masz do wyboru staż w aż 10 obszarach: graficznym, kupieckim, projektowym, analitycznym, koordynacji sprzedaży, copywriterskim, fotograficznym, marketingowym/e-commerce (social media), e-commerce (performance marketing).
  • Szczegóły ofert stażowych oraz formularze aplikacyjne do każdej z nich znajdziesz klikając Aplikuj
  • Na Twoje zgłoszenie czekamy do 22.06!
Nasze wymagania:
  • tworzysz autorskie grafiki lub studiujesz na kierunku artystycznym, aplikuj na staż GRAFICZNY;
  • śledzisz trendy modowe, masz zdolności analityczne i łatwo nawiązujesz nowe kontakty, aplikuj na staż KUPIECKI;
  • tworzysz autorskie projekty outfitów, aplikuj na staż PROJEKTOWY;
  • potrafisz trafnie wyciągać wnioski i prognozować działania, aplikuj na staż ANALITYCZNY;
  • interesuje Cię wskaźniki sprzedaży i śledzisz trendy modowe, aplikuj na staż KOORDYNACJI SPRZEDAŻY;
  • posiadasz lekkie pióro i umiesz dopasować styl języka do przekazu, aplikuj na staż COPYWRITERSKI;
  • fotografia to Twoja pasja i masz oko do dobrych kadrów, aplikuj na staż FOTOGRAFICZNY;
  • w mediach społecznościowych czujesz się jak ryba w wodzie, aplikuj na staż MARKETINGOWY lub E-COMMERCE (SOCIAL MEDIA);
  • ciekawi Cię obszar e-commerce i chcesz poznać nasze działania w reklamie on-line, aplikuj na staż E-COMMERCE (PERFORMANCE MARKETING).
To oferujemy:
  • Płatny staż na okres 2-3 miesięcy
  • Możliwość poznawania świata mody od podszewki
  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy
  • Nieformalną atmosferę w profesjonalnym zespole
  • 25 % zniżek na zakup ubrań we wszystkich sklepach LPP S.A., które możesz dzielić ze znajomi, bądź rodziną
Informacje o firmie
Jesteśmy polską firmą rodzinną, jedną z najdynamiczniej rozwijających się w branży odzieżowej w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Zarządzamy 5 markami modowymi: Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Przez 30 lat z sukcesem prowadzimy działalność w Polsce i za granicą, sprzedając dziś stacjonarnie kolekcje na 25 rynkach.
Jesteśmy ambitni, wciąż szukamy nowych wyzwań i dążymy do tego, by stawać się coraz lepszymi. Naszą największą siłą jest nasz zespół. Tworzą go ponad 22 tysiące utalentowanych i zaangażowanych osób, które pracują w naszych biurach i salonach sprzedaży. To dzięki ich pasji i energii wciąż mamy odwagę sięgać po więcej!
Chcesz być częścią czegoś wyjątkowego? Dołącz do nas!

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64883018
  • Data wyróżnienia: 20.06.2022
  • Data wprowadzenia: 20.06.2022
  • Aktualizacja: 24.06.2022