Super Agent

powrót do listy

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Kontrakt,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Sprzedaż i obsługa klienta,
Nieruchomości
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie

Aktualizacja: 6 miesięcy temu | Nr ref: 120719

Zostań Super Agentem!

Lubisz wstawać z łóżka z chęcią i poczuciem, że Twoja praca ma sens? Sens, zarówno dla Ciebie, ze względu na duży wpływ na własne zarobki i rozwój, a także sens dla tych, którzy potrzebują Twoich super mocy, by spełnić swoje marzenia o nowym miejscu na ziemi. Jeśli zaintrygowała Cię ta misja, czytaj dalej, podejmij wyzwanie i dołącz do naszego zespołu.

Tyszkiewicz Nieruchomości to 20 lat doświadczenia na rynku, ogromna ilość bezpiecznie przeprowadzonych transakcji, tysiące zadowolonych Klientów, ale przede wszystkim zgrana grupa fantastycznych ludzi. Razem tworzymy niezwyciężoną drużynę działającą pod szyldem najbardziej rozpoznawalnej marki z branży nieruchomości na Pomorzu.

Nasi specjaliści to zarówno licencjonowani pośrednicy z wieloletnim doświadczeniem, jak i osoby, które odważyły się potraktować pracę w nieruchomościach, jako zupełnie nowy sposób na życie, pozostawiając w tyle zajęcia, niedające im satysfakcji.

Tym razem misję dla nowego Super Agenta wyznaczył oddział Tyszkiewicz Nieruchomości w Gdańsku.

Jakie zadania czekają na Super Agenta?

- obsługa klienta: spotkania, nawiązywanie współpracy, przygotowywanie ofert,
- bieżący kontakt z klientem,
- prezentacja nieruchomości,
- obsługa transakcji,
- utrzymywanie profesjonalnego wizerunku firmy.

Co sprawia, że Agent jest Super?

- wysoka kultura osobista,
- łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
- entuzjazm i zaangażowanie w powierzone obowiązki,
- zdrowa ambicja i radość ze spełniania postawionych sobie celów,
- otwartość na współpracę i pomoc innym członkom zespołu,
- prawo jazdy kat. B.
 
Oferujemy:

- pracę w czołowej trójmiejskiej firmie z branży nieruchomości
- pełne szkolenie przygotowujące do misji w naszym zespole
- dostęp do szerokiej bazy nabywców
- możliwość wyboru własnej ścieżki rozwoju oraz zarobków na bardzo wysokim poziomie
- wspaniałą atmosferę pracy
- cykliczne branżowe szkolenia
- wsparcie marki o wyrobionej przez lata renomie oraz działu marketingu

Jesteś gotowy na nowy, ekscytujący etap w swoim życiu? Czekamy na Twoje zgłoszenie.

Wyślij swoje CV na adres [ukryte]

Odwiedź nasze kanały społecznościowe i poznaj nas bliżej:

www.facebook.com/tyszkiewiczpomorze/
www.instagram.com/tyszkiewicz_nieruchomosci


Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Tyszkiewicz sp. z o.o. sp.k. al.Grunwaldzka 469 23, 80-309 Gdańsk. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji na podstawie: art. 6 ust. 1 lit. a – zgody osoby, której dane dotyczą, art. 6 ust.1 lit. c – przepis prawa - Kodeks Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r. - ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO). Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres 30 dni od zakończenia aktualnej rekrutacji. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa a także podmioty przetwarzające. Posiada Pani/Pan prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne, lecz niepodanie danych może skutkować odmową uczestnictwa w procesie rekrutacji.
Każde CV powinna mieć poniższą klauzulę
Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji."
 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 62698257
  • Data wyróżnienia: 29 sierpnia 2019
  • Data wprowadzenia: 12 lipca 2019
  • Aktualizacja: 19 sierpnia 2019
  • Wyświetleń: 1 361
  • Wyświetleń na liście: 33 833