Ogłoszenie nieaktualne

Superintendent

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

Nr ref: ST/06/2023

UniKadr Biuro Doradztwa Personalnego poszukuje dla swojego Klienta, renomowanej firmy z branży morskiej o międzynarodowym zasięgu, odpowiedniego kandydata na stanowisko:

miejsce pracy: Szczecin, nr ref. ST/06/2023

Zakres obowiązków:
•    Nadzór nad remontami, eksploatacją i/lub budową jednostek pływających
•    Planowanie, nadzór i kontrola prowadzonych projektów
•    Nadzór nad kosztami i wykonaniem planowanego budżetu
•    Koordynowanie prac firm zewnętrznych
•    Współpraca z serwisami i jednostkami klasyfikacyjnymi
•    Przygotowywanie i weryfikacja dokumentacji technicznej
•    Regularne raportowanie do Zarządu

Wymagania:
•    Wykształcenie wyższe techniczne
•    Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
•    Doświadczenie w nadzorze nad pracami związanymi z remontami i/lub budową jednostek pływających
•    Znajomości wymogów prawnych dotyczących dokumentacji i bezpieczeństwa
w branży morskiej
•    Znajomość budowy maszyn i systemów okrętowych
•    Umiejętności czytania dokumentacji technicznej
•    Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•    Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
•    Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
•    Bardzo dobre zdolności organizacyjne, umiejętności rozwiązywania konfliktów
•    Umiejętność pracy pod presją czasu
•    Prawo jady kat. B
•    Chęć do wyjazdów służbowych

Firma oferuje:
•    Bardzo atrakcyjne warunki pracy
•    Niezbędne narzędzia pracy
•    Możliwość realizacji ciekawych projektów
•    Pracę w dynamicznym zespole

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych (CV, list motywacyjny)  z oznaczeniem nr ref. ST/06/2023 wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych poprzez link:

Gwarantujemy poufność.