Supervisor Front Office

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Hotelarstwo,
Turystyka
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Czujesz, że możesz być superbohaterem dla naszych Gości? Czy obsługa Gości to Twoja największa pasja? Jeśli odpowiedź brzmi „Yes I Can”, dołącz do Radisson Hotel Group i spraw, by każda chwila była niezapomniana, a nasi Goście mogli się zrelaksować i cieszyć swoim pobytem.

Twój zakres obowiązków:
  • Wspieranie sprawnego funkcjonowania działu Front Office, gdzie wszystkie aspekty podróży i doświadczenia Gości są dostarczane na najwyższym poziomie,
  • Aktywne działania na rzecz poprawy satysfakcji i komfortu Gości, zapewniając pozytywną i terminową reakcję na zapytania i rozwiązywanie problemów,
  • Nadzorowanie zespołu Front Office, wspierając kulturę wzrostu, rozwoju i efektywności w dziale,
  • Nadzór nad pracą podczas zmiany, dbanie o realizację procedur i standardów hotelowych,
  • Meldowanie i wymeldowywanie Gości w sposób profesjonalny i przyjazny.

Nasze oczekiwania:
  • Elastyczność i pozytywne nastawienie Yes I Can!
  • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z nadzorem pracy recepcji hotelowej,
  • Zaangażowanie w świadczenie wyjątkowych usług dla Gości z pasją do branży hotelarskiej,
  • Umiejętność pracy samodzielnej jak i pracy w zespole oraz współpracy z innymi działami hotelowymi,
  • Elastyczność w związku z godzinami pracy (zmiany poranne, popołudniowe oraz nocne),
  • Sprawne posługiwanie się narzędziami / systemami IT oraz pakietem Ms Office,
  • Dobra znajomość języka angielskiego i polskiego.

Oferujemy:
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatną opiekę medyczną
  • możliwość rozwoju oraz awansu
  • obiady pracownicze
  • celebrowanie urodzin

Aby aplikować na powyższe stanowisko i stać się członkiem naszego zespołu, prześlij swoje dokumenty aplikacyjne na adres [ukryte] lub za pomocą linka: https://pl.harri.com/radisson-hotel-and-suites-gdansk---rooms/job/1348899-radisson-hotel-&-suites,-gdansk---rooms
Uprzedzamy, iż skontaktujemy się z najlepszymi kandydatami

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64895179
  • Data wyróżnienia: 28.09.2022
  • Data wprowadzenia: 28.06.2022
  • Aktualizacja: 28.09.2022