SurfBurger - pracownik lokali w Gdańsku 28,10-32 zł/h

Ogłoszenie podstawowe
Gdańsk SurfBurger - pracownik lokali w Gdańsku 28,10-32 zł/h Umowa zlecenie
obserwuj

SurfBurger - pracownik lokali w Gdańsku 28,10-32 zł/h

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Nie
Status studenta
Tak
Książeczka sanepidowska
Tak
Rekrutacja online
Tak

Surf Team prowadzi nabór do swojego zespołu!


Surfburger to firma, która działa nieprzerwanie od 10 lat na trójmiejskim rynku gastronomicznym. Nasze lokale pojawiły się już w  dziewięciu miejscach na terenie całego Trójmiasta, a my nadal nie przestajemy się rozwijać! Wielokrotnie udowadnialiśmy, że mamy wielkie serca angażując się w liczne akcje charytatywne – a to wszystko dzięki wsparciu tak licznie odwiedzających nas trójmiejskich głodomorów.

Nasz zespół to przede wszystkim młodzi, energiczni ludzie. Cenimy sobie różnorodność i otwartość. Wśród nas są przyszli nauczyciele, prawnicy, mechanicy i ciągle poszukujący swojej drogi. Dowodzi to, że bezproblemowo połączysz codziennie obowiązki na uczelni lub w szkole z pracą w naszej załodze. Grafik układamy co tydzień, abyś mógł dowolnie manewrować ilością zmian i wolnego czasu. 

AKTUALNIE POSZUKUJEMY OSÓB DO PRACY SZCZEGÓLNIE W LOKALIZACJACH: PRZYMORZE, BRZEŹNO, ŻABIANKA!

Nie masz jeszcze doświadczenia? Nie szkodzi! Każdy z nas kiedyś zaczynał, dlatego wypracowany przez lata system szkoleń sprawnie przygotuje Cię do poprawnego wykonywania swoich obowiązków.

Zakres obowiązków obejmuje przede wszystkim przygotowywanie naszych słynnych burgerów zgodnie z wypracowanymi standardami, a także obsługa odwiedzających nas gości i wydawanie im przygotowanych posiłków.

Naszej załodze oferujemy wynagrodzenie od 28,10 do 32 zł/h przy statusie studenta/ucznia. Praca w Surfburgerze to również stabilizacja – podczas lockdownu utrzymaliśmy wszystkie miejsca pracy. Surf Team to od wielu lat rodzina, która zawsze gotowa jest na przyjęcie nowych członków.  
Jeśli chcesz dołączyć do nas i razem z nami współtworzyć kultowe miejsce na mapach trójmiejskiej gastronomii, nie zwlekaj!

Prześlij nam swoje CV!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Data dodania ogłoszenia: 22.05.2020

Aktualizacja: 26.06.2024

Zgłoś

Zobacz inne oferty od Surfburger

Surfburger - pracownik produkcji w Gdańsku 28,10-32 zł/h

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 6 dni temu

SurfBurger - pracownik lokalu w Pruszczu Gdańskim...

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 6 dni temu
Rekrutacja online
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Surfburger

i...@surfb... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wróć do góry