SurfBurger - pracownik lokali w Gdyni

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Wynagrodzenie brutto (od)
21
Wynagrodzenie brutto (do)
23
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 4 dni temu

Surf Team prowadzi nabór do swojego zespołu!


Surfburger to firma, która działa nieprzerwanie od 8 lat na trójmiejskim rynku gastronomicznym. Nasze lokale pojawiły się już w  dziesięciu miejscach na terenie całego Trójmiasta, a my nadal nie przestajemy się rozwijać! Wielokrotnie udowadnialiśmy, że mamy wielkie serca angażując się w liczne akcje charytatywne – a to wszystko dzięki wsparciu tak licznie odwiedzających nas trójmiejskich głodomorów.

Nasz zespół to przede wszystkim młodzi, energiczni ludzie. Cenimy sobie różnorodność i otwartość. Wśród nas są przyszli nauczyciele, prawnicy, mechanicy i ciągle poszukujący swojej drogi. Dowodzi to, że bezproblemowo połączysz codziennie obowiązki na uczelni lub w szkole z pracą w naszej załodze. To Ty decydujesz ile dni tygodniowo chcesz poświęcić na pracę oraz do jakich lokali jest Ci najbliżej. Grafik układamy co tydzień, abyś mógł dowolnie manewrować ilością zmian i wolnego czasu.

Nie masz jeszcze doświadczenia? Nie szkodzi! Każdy z nas kiedyś zaczynał, dlatego wypracowany przez lata system szkoleń sprawnie przygotuje Cię do poprawnego wykonywania swoich obowiązków.

Zakres obowiązków obejmuje przede wszystkim przygotowywanie naszych słynnych burgerów zgodnie z wypracowanymi standardami, a także obsługa odwiedzających nas gości i wydawanie im przygotowanych posiłków.

Naszej załodze oferujemy wynagrodzenie do 23 zł/h. Praca w Surfburgerze to również stabilizacja – podczas lockdownu utrzymaliśmy wszystkie miejsca pracy. Surf Team to od wielu lat rodzina, która zawsze gotowa jest na przyjęcie nowych członków.  
Jeśli chcesz dołączyć do nas i razem z nami współtworzyć kultowe miejsce na mapach trójmiejskiej gastronomii, nie zwlekaj!

Prześlij nam swoje CV!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
zgłoś do moderacji

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 4 dni temu
Ogłoszenie premium
Rekrutacja online
avatar

Surfburger

i...@surfb... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Lokalizacja

Adres
Gdynia

Profil pracodawcy

Historia SurfBurgera zaczęła się w 2013 roku. Wtedy na ulicę Trójmiasta wyjechał nasz pierwszy truck i z miejsca serwowane przez nas burgery podbiły kubki smakowe amatorów slowfoodowych wrażeń. Następnie wszystko potoczyło się...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 10 dni (do 08.12.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64517213
  • Data wyróżnienia: 24.11.2021
  • Data wprowadzenia: 08.10.2021
  • Aktualizacja: 24.11.2021