Szlifierz / Laminiarz Шліфувальна / Ламініарз

Ogłoszenie nieaktualne

Szlifierz / Laminiarz Шліфувальна / Ламініарз

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
30 - 37
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak


PRACA W GDAŃSKU 

Mamy do zaoferowania pracę na stanowisku Szlifierz / Laminiarz - stawka od 25 do 30 zł na początek, w zależności od doświadczenia danej osoby.

! Możliwość pracy bez doświadczenia jako szlifierz / laminiarz - jeżeli potrafisz obsługiwać elektronarzędzia, pracowałeś przykładowo na budowie, jesteś sprawny fizycznie, zapraszamy na rozmowę !
  • Legalna umowa
  • Tygodniowe zaliczki
  • Wypłaty miesięczne
Dla cudzoziemców : Pomagamy z dokumentami, karty pobytu, zezwolenia, oświadczenia
Posiadamy również inne stanowiska, pracę na terenie gdańska, różne stanowiska.

System Premii kwartalnych, możliwość otrzymania karty MultiSport

Kontakt tel.:
+48 [ukryte]
Viber Whatsapp

** Stawka opisana w ogłoszeniu (nie w opisie) jest większa gdyż trzeba podać wynagrodzenie brutto, w opisie piszemy o wynagrodzeniu netto, na rękę.

Ми повинні запропонувати роботу на посаді Шліфувальна / Ламініарз - ставка від 25 до 30 злотих для старту, в залежності від досвіду людини.

! Можливість працювати без досвіду шліфувальником/ламіністом - якщо ви вмієте експлуатувати електроінструменти, працювали наприклад на будівельному майданчику, ви фізично придатні, запрошуємо поговорити!
  • Юридичний договір
  • Щотижневі аванси
  • Щомісячні платежі
Для іноземців: Ми допомагаємо з документами, картками проживання, дозволами, заявами
У нас також є інші посади, робота в Гданську, різні позиції.
Система Квартальних Бонусів, можливість отримання карти MultiSport
Контактна тел.
:
+48 [ukryte]  Viber Whatsapp

** Ставка, описана в оголошенні (не в описі) більше тому що потрібно вказати валовий оклад, в описі пишемо про чисту зарплату, на руках.

______________________________________________________________________
Informacje o firmieJesteśmy firmą o ugruntowanej pozycji rynkowej, świadczącą kompleksowe usługi z branży HR - wyjątkowi ludzie, pełni pasji i zaangażowania, którzy codziennie promują wartości i ideały społecznej odpowiedzialności biznesu. To oni tworzą unikalny klimat organizacyjny i sprawiają, że firma odnosi sukces.

W swej działalności kierujemy się wartościami w dążeniu do kreowania stabilnego środowiska biznesowego. Uważamy, iż to właśnie dzięki funkcjonowaniu według wartości nasza firma  buduje trwałe relacje oparte na zaufaniu. Nasz zespół tworzą specjaliści, którzy każdego dnia z pasja realizują powierzone zadania.

Od samego początku staramy się tworzyć takie środowisko pracy, w którym każdy czuje się swobodnie, a zarazem które dostarcza pewnego rodzaju wyzwań oraz możliwości samorealizacji i w którym znajdowane problemy postrzega się jako okazję do wprowadzenia usprawnień. 
Dlatego też, dynamicznie się rozwijając, cały czas promujemy tę wyjątkową dla nas, uczciwość, lojalność i otwartość.
Wyróżnia nas również nieustanne dążenie do zdobywania nowych umiejętności i podnoszenia swoich kwalifikacji. 
Cieszymy się z możliwości realizowania trudnych zleceń oraz nowych tematów, ponieważ dają nam możliwość zaproponowania rozwiązań wykraczających poza standardy oraz przyjęte szablony. To z kolei inicjuje niekończący się proces ewolucji naszej Organizacji.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65328547
  • Data wyróżnienia: 24.05.2023
  • Data wprowadzenia: 24.05.2023
  • Aktualizacja: 02.08.2023
Wróć do góry