Szukamy 15 murarzy do Belgii

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / tymczasowa / dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Budownictwo
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Praca za granicą
Tak

Aktualizacja: 5 dni temu

Szukamy 15 murarzy do Belgii, miejsce pracy między Antwerpią a Brukselą. Praca od 18.01. na 6-8 miesięcy. Wymagamy doświadczenia jako murarz, komunikatywnej znajomości języka angielskiego, mile widziane auto. Praca po 50h tygodniowo, stawka 12,5 EUR/h netto, bezpłatne zakwaterowanie. Możliwość pracy na zasadach podwykonawstwa dla osób z własną działalnością gospodarczą,  wtedy stawka 20 EUR/h, zakwaterowanie koszt 400 EUR/mc potrącany z wynagrodenia. Zatrudnienie przez firmę holenderską, płatności co tydzień. Kandydaci zainteresowani podjęciem pracy proszę o podesłanie aplikacji na adres r...@findw... Wyświetl e-mail z dopiskiem w temacie: "15 murarzy - Belgia".

Jest to oferta pracy tymczasowej wg przepisów EU. Agencja Pośrednictwa Pracy nr 12588, Daniel Jurkiewicz
Proszę dodaj do wiadomości wysłanej do nas notę: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych dla obecnej i przyszłych rekrutacji".

Co kilka dni zamieszczamy na findworker.pl nowe ogłoszenia dotyczące pracy dla pracowników z Polski w firmach skandynawskich w Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji oraz w Holandii, Niemczech i Belgii. Oferty pracy w firmach zagranicznych na prace budowlane, stoczniowe i prace fizyczne w gospodarstwach rolnych. Wejdź na findworker.pl i naciśnij Lubię to, aby widzieć nowe oferty na swoim facebooku.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie standardowe
Aktualizacja: 10 godzin temu
Ogłoszenie podstawowe

Findworker.pl

d...@gmail... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie

Lokalizacja

Adres
Gdynia Cisowa
Chylońska 267/3
Ważne jeszcze 3 dni (do 22.01.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64040523
  • Data wyróżnienia: 8 stycznia 2021
  • Data wprowadzenia: 8 stycznia 2021
  • Aktualizacja: 13 stycznia 2021
  • Wyświetleń: 173
  • Wyświetleń na liście: 8 536
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
zgłoś do moderacji