Szukamy 2-3 brukarzy do Szwecji, Göteborg

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Budownictwo,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Praca za granicą
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Szukamy 2-3 brukarzy do Szwecji, Göteborg. Praca od teraz na długi okres czasu. Wymagamy minimum 4 lata doświadczenia, komunikatywna znajomość języka angielskiego lub niemieckiego. Praca po 45h tygodniowo (praca od 7 do 18 w tym godzina przerwy), stawka 165 sek/h brutto (123 sek/h netto), bezpłatne zakwaterowanie. Umowa przez firmę szwedzką na warunkach szwedzkich. Kandydaci zainteresowani podjęciem pracy proszę o podesłanie aplikacji na adres [ukryte] z dopiskiem w temacie: "2-3 brukarzy - Szwecja".

Jest to oferta pracy tymczasowej wg przepisów EU. Agencja Pośrednictwa Pracy nr 12588, Daniel Jurkiewicz
Proszę dodaj do wiadomości wysłanej do nas notę: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych dla obecnej i przyszłych rekrutacji".

Co kilka dni zamieszczamy na findworker.pl nowe ogłoszenia dotyczące pracy dla pracowników z Polski w firmach skandynawskich w Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji oraz w Holandii, Niemczech i Belgii. Oferty pracy w firmach zagranicznych na prace budowlane, stoczniowe i prace fizyczne w gospodarstwach rolnych. Wejdź na findworker.pl i naciśnij Lubię to, aby widzieć nowe oferty na swoim facebooku.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64152413
  • Data wyróżnienia: 5 marca 2021
  • Data wprowadzenia: 5 marca 2021
  • Wyświetleń: 166
  • Wyświetleń na liście: 6 413