Szukamy 2 doświadczonych tapicerów do Holandii

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Pełny etat,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt
Branża / kategoria
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny,
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Praca za granicą
Tak

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

Szukamy 2 doświadczonych tapicerów do Holandii, Nijmegen. Praca teraz na rok lub dłużej. Tapicer do produkcji sof. Kandydaci muszą mieć doświadczenie w tapicerowaniu mebli,  komunikatywna znajomość języka angielskiego. Stawka 15 euro/h brutto, minimum 40 godzin tygodniowo, bezpłatne zakwaterowanie. Zatrudnienie przez firmę holenderską na warunkach holenderskich, płatności co tydzień lub co miesiąc. Kandydaci zainteresowani podjęciem pracy proszeni są o podesłanie swojej aplikacji na adres [ukryte] z dopiskiem w temacie: "2 tapicerów do Holandii".

Jest to oferta pracy tymczasowej wg przepisów EU. Agencja Pośrednictwa Pracy nr 12588, Daniel Jurkiewicz
Proszę dodaj do wiadomości wysłanej do nas notę: "Zgadzam się na przetwarzanie moich danych dla obecnej i przyszłych rekrutacji".

Co kilka dni zamieszczamy na findworker.pl nowe ogłoszenia dotyczące pracy dla pracowników z Polski w firmach skandynawskich w Danii, Norwegii, Finlandii, Szwecji oraz w Holandii, Niemczech i Belgii. Oferty pracy w firmach zagranicznych na prace budowlane, stoczniowe i prace fizyczne w gospodarstwach rolnych. Wejdź na findworker.pl i naciśnij Lubię to, aby widzieć nowe oferty na swoim facebooku.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64139795
  • Data wyróżnienia: 26 lutego 2021
  • Data wprowadzenia: 26 lutego 2021
  • Aktualizacja: 16 marca 2021
  • Wyświetleń: 205
  • Wyświetleń na liście: 7 301