Szukamy pomocy nauczyciela

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

Nasza Ciocia Magda potrzebuje drugiej połówki w pracy. Szukamy więc super pomocnika nauczyciela do naszego zespołu!

Kogo potrzebujemy?

Doświadczenie i kwalifikacje:
- pasja i umiejętność dzielenia się nią z dziećmi,
- doświadczenie pracy w placówce edukacyjnej - mile widziane,
- kreatywność, otwartość na nowe trendy,
- samodzielność w realizacji zadań.

Mile widziane:
- znajomość komunikacji empatycznej, Porozumienia bez Przemocy (NVC),
- znajomość Metody Projektu
- własne auto pracujemy w lesie.

Zakres obowiązków:
- opieka i edukacja 7 i 8 latków w Żyrafie, praca na miejscu 30h/tyg.

Co oferujemy:
- umowę o pracę na cały etat
- wsparcie mentora
- warsztaty z Porozumienia bez Przemocy
- przeszkolenie merytoryczne w zakresie pracy Metodą Projektu
- możliwość uczestnictwa w alternatywnym projekcie edukacyjnym

A przede wszystkim - możliwość bycia częścią wspaniałego zespołu, który robi niezwykłe rzeczy w niezwykłym miejscu!
Informacje o firmie