Dodane 12 stycznia 2018

Kim jesteśmy?
Wyjątkowy Prezent od 10 lat oferuje prezenty w formie niezapomnianych przeżyć, tj. Skok ze Spadochronem, Jazda Lamborghini czy Kolacja w ciemności. W ofercie posiadamy ponad 2500 niezwykłych prezentów. Nasza sieć sklepów liczy już ponad 45 punktów w Galeriach Handlowych w całej Polsce, a portal internetowy www.wyjatkowyprezent.pl odwiedza rocznie ponad 2,5 mln klientów.

Aktualnie szukamy Lidera zespołu sprzedażowego w CH Riviera.

Jaki jest nasz wymarzony pracownik?
• To osoba posiadająca ciekawą pasję w dowolnym obszarze życia, pozytywne nastawienie i energię do działania,
• lubi pracę z ludźmi, ma wysoką kulturę osobistą oraz postawę prokliencką,
• jest elastyczny – może pracować w systemie zmianowym/w weekend,
• ma doświadczenie w byciu liderem zespołu.

Jakie zadania czekają na Ciebie w roli Lidera?
• Aktywna sprzedaż i informowanie klientów o ofercie,
• doradztwo w zakresie oferowanych usług,
• realizacja planów sprzedażowych,
• dbanie o wysoki poziom motywacji do pracy, przestrzeganie standardów oraz dobry team feeling w zespole,
• zapewnienie sprawnego funkcjonowania punktu sprzedaży,
• merchandising i odpowiedzialność za ekspozycję produktów,
• dbanie o poprawność rozliczeniową punktu.

Co oferujemy w zamian?
• Stabilne warunki zatrudnienia (umowa zlecenia/umowa o pracę).
• stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system prowizyjny,
• elastyczny system pracy – na pełen lub część etatu,
• pakiet szkoleń wewnętrznych,
• integracje w zespołach połączone z realizacją przeżycia z naszej oferty,
• ciekawe konkursy wewnętrzne z nagrodami,
• realne możliwości rozwoju i doskonalenia kwalifikacji,
• zniżki pracownicze na zakupy naszych prezentów,
• przyjazną atmosferę pracy.
CGB Sp. z o.o.
Wymiar pracy
Cały etat,
Część etatu
Ważne jeszcze 5 dni (do 26.01.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Obsługa klienta / Sprzedaż detaliczna,
Sprzedaż - przedstawiciel handlowy
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna

Kontakt

Telefon
508... Wyświetl numer
  • Numer ogłoszenia: 61128099
  • Data wyróżnienia: 12 stycznia 2018
  • Data wprowadzenia: 12 stycznia 2018
  • Aktualizacja: 15 stycznia 2018
  • Wyświetleń: 203
  • Wyświetleń na liście: 5 871