Technik (ds. instrukcji i katalogów części)

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Mechanika,
Konstrukcja / technologie,
Przemysł
Poziom stanowiska
Asystent
Stacjonarna

Aktualizacja: 2 miesiące temu

Opis stanowiska:
  • wybór i opracowanie wizualne ilustracji z istniejących dokumentacji CAD 3D na potrzeby katalogów części zamiennych
  • tworzenie, aktualizacja i redagowanie instrukcji obsługi maszyn oraz instrukcji serwisowych
  • odpowiedzialność za zgodność dokumentacji z aktualnymi wymaganiami prawnymi
  • tłumaczenie instrukcji na język angielski lub niemiecki
  • współpraca z konstruktorami maszyn
Oczekiwania:
  • umiejętności tworzenia dokumentacji technicznej, mile widziane doświadczenie w tworzeniu instrukcji obsługi maszyn
  • wykształcenia technicznego
  • dobrej znajomości języka angielskiego lub/oraz niemieckiego
  • swobodnego operowania słowem pisanym
  • dodatkowym atutem będzie znajomość środowiska CAD 3D
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • skrupulatności i dobrej organizacji pracy
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bezpłatne kursy językowe
  • dofinansowanie karty Multisport
  • dofinansowanie do wczasów
  • dofinansowanie do pakietów medycznych
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 63908035
  • Data wyróżnienia: 16 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 16 listopada 2020
  • Aktualizacja: 20 listopada 2020
  • Wyświetleń: 506
  • Wyświetleń na liście: 24 530