Technik Montażu i Integracji

Pełny etat
Wynagrodzenie brutto
5500 - 6315
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Produkcja
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak

W firmie Advanced Protection Systems S.A. tworzymy, unikatowe na skalę światową, systemy antydronowe bazując na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie, a następni ich finalną integrację i wdrożenie u naszych klientów. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia, jak drony klasy mikro, czy małe ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność, bezpieczeństwo, lotnictwo, a także infrastruktura krytyczna i rządowa.
Obecnie, w związku z powiększeniem zespołu, do naszego zespołu poszukujemy:

TECHNIK MONTAŻU I INTEGRACJI - GDYNIA

Jakie będą twoje zadania:
  • Montaż urządzeń według planu produkcyjnego
  • Dbanie o jakość produktu
  • Współpraca z działem projektowym nad dalszą optymalizacją produktów
  • Sporadyczny udział w instalacji systemów u klientów w Polsce i za granicą
Czego oczekujemy:
  • Doświadczenie z montażem urządzeń elektromechanicznych/elektroniki przemysłowej
  • Doświadczenie w precyzyjnych pracach z użyciem narzędzi ręcznych i elektronarzędzi
  • Staranność i sumienność w utrzymywaniu porządku
  • Zdolność do czytania dokumentacji, chęć do nauki nowych zagadnień
  • Podstawowa wiedza o obwodach elektrycznych
  • Podstawowa umiejętność obsługi komputera (MS Office)
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych
Co będzie Twoim dodatkowym atutem:
  • Aktualne uprawnienia SEP E1
  • Sprawne posługiwanie się lutownicą
  • Umiejętność spawania
  • Znajomość języka angielskiego (w szczególności słownictwa technicznego)
Co możemy Ci zaoferować:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość znacznego poszerzenia wiedzy, udział w szkoleniach
  • Wysoką samodzielność w pracy, realny wpływ na kierunek rozwoju projektów
  • Pracę przy prestiżowych i ciekawych projektach
  • Niekorporacyjną atmosferę panującą w zgranym, kilkuosobowym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji, wypłacane zawsze na czas
  • Owoce dwa razy w tygodniu
  • Dofinasowany pakiet Multisport i Medicover

Aktualizacja: 10.07.2023