Ogłoszenie nieaktualne

Technik QRF - IT

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa o dzieło,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk,
Elektronika / Elektryka,
Naprawa / Serwis / Usługi
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Tak

W firmie Advanced Protection Systems S.A. tworzymy, unikatowe na skalę światową, systemy antydronowe bazując na najnowszych technologiach radarowych. Samodzielnie projektujemy i produkujemy wszystkie elementy: od układów scalonych, przez elektronikę, mechatronikę, aż po zaawansowane oprogramowanie, a następni ich finalną integrację i wdrożenie u naszych klientów. Dzięki naszym nowatorskim rozwiązaniom wykrywamy wszelkie poruszające się obiekty, nawet tak trudne do wykrycia, jak drony klasy mikro, czy małe ptaki. Nasza technologia została z sukcesem wdrożona w wielu wymagających branżach, takich jak: obronność, bezpieczeństwo, lotnictwo, a także infrastruktura krytyczna i rządowa.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

TECHNIK QRF - IT

Celem pracy Technika (IT)  QRF jest w ramach pracy zespołu QRF, jak najszybszego usunięcia awarii oraz przeprowadzenia niezbędnych napraw systemów APS na obiektach klientów.

Jakie będą twoje zadania:
  • Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących zgłaszanych przez użytkowników systemów i urządzeń APS awarii.
  • Sprawne usunięcie awarii IT,  urządzeń  APS na obiektach użytkowników.
  • Wykonywanie przeglądów gwarancyjnych i okresowych urządzeń APS.
  • Analiza przyczyn awarii i podejmowanie środków zapobiegawczych.
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu szybkiego usunięcia awarii.
  • Udział w testach i wdrożeniach urządzeń.
  • Inicjowanie usprawnień procesu napraw i usuwania awarii.
Czego oczekujemy:
  • Wykształcenie techniczne (IT, Telekomunikacja, Elektronika).
  • Min. 3-letnie doświadczenie w diagnozowaniu i naprawach sprzętu i urządzeń.
  • Gotowość do częstych podróży służbowych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego – min. B1.
  • Prawo jazdy kategorii B;
  • Niekaralność.
Co możemy Ci zaoferować:
  • Stabilne warunki pracy w perspektywicznej branży .
  • Elastyczną formę zatrudnienia dopasowaną do Twoich potrzeb i preferencji /umowa o pracę, B2B, umowa zlecenie/.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Niekorporacyjną atmosferę.
  • Dużą samodzielność w pracy.
  • Dofinansowanie do studiów.
  • Szkolenia wewnętrzne/ zewnętrzne.
  • Kursy językowe.
  • Program poleceń pracowniczych.
  • Pracę przy prestiżowych i ciekawych projektach w międzynarodowym środowisku biznesowym.
  • Komfortowe warunki pracy, w tym firmowa strefa relaksu /bilard, piłkarzyki, PS5, tenis stołowy/.
  • Zapewniamy niezbędne, wysokiej jakości narzędzia do pracy. Korzystamy z dofinansowanych karnetów na siłownię i opiekę medyczną
  • Mamy owoce i mniej zdrowe przekąski.
  • Celebrujemy sukcesy. Bawimy się na mniejszych i większych spotkaniach integracyjnych.

Aktualizacja: 23.03.2023