Ogłoszenie nieaktualne

Technik Serwisu IT

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Wsparcie techniczne / Helpdesk
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie

Obowiązki:
•   obsługa serwisowa i wsparcie użytkowników w zagadnieniach IT (PC, urządzenia drukujące, urządzenia mobilne, systemy operacyjne, pakiet Office, infrastruktura sieci LAN i WAN)
•   diagnozowanie i rozwiązywanie problemów technicznych użytkowników
•   konfiguracja i instalacja sprzętu i oprogramowania w ramach projektów wdrożeniowych
•   realizacja zadań administracyjnych oraz monitorowanie i analiza wydajności systemów
•   praca w terenie
Oczekiwania:
•   znajomość budowy i funkcjonowanie sprzętu komputerowego
•   znajomość na poziomie podstaw administracji systemów Windows/Linux
•   umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania nieoczekiwanych problemów
•   znajomości sieci LAN/WAN (IPv4) (konfiguracja urządzeń sieciowych)
•   umiejętność instalacji i konfiguracji urządzeń peryferyjnych
•   dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
•   prawo jazdy kat. B
•   komunikatywność i asertywność
•   mile widziane doświadczenie w pracy we wsparciu IT użytkowników końcowych
•   mile widziana znajomość na poziomie serwisowym komputerów klasy PC, drukarek i innego sprzętu IT (montaż/ wymiany podzespołów/ diagnoza)
•   mile widziana znajomość podstaw Active Directory i/lub systemy backup / macierze dyskowe
•   mile widziane uprawnienia SEP 1kVA
Oferujemy:
•   ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku klientów i dostawców IT
•   atrakcyjny system premiowania
•   możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia Twoich kwalifikacji
•   atrakcyjny pakiet socjalny
•   świetną atmosferę pracy w zgranym zespole
•   pracę na pełny etat (umowa o pracę)
•   dostęp do najnowszych technologii i szkolenia u naszych Partnerów
•   elastyczny czas pracy
Osoby zainteresowane proszę o wysłanie CV.
Prosimy o dopisek „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych w celu tej oraz następnych rekrutacji firmy Klaster Serwisowy Sp. z o.o.”

Informacje o firmie

Jesteśmy profesjonalną organizacją świadczącą usługi wsparcia użytkownika oraz serwisu IT. Pracujemy dla segmentu korporacji międzynarodowych oraz dużych przedsiębiorstw i instytucji.
Działamy w Polsce, Niemczech i Krajach Bałtyckich. Realizujemy duże, ciekawe projekty, m.in. dla klientów sektorów telekomunikacyjnego, energetycznego, retail, bankowego i paliwowego.