Serwisant/Instalator systemów zabezpieczeń

Ogłoszenie podstawowe

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Elektronika / Elektryka,
Naprawa / Serwis / Usługi,
Monterzy, serwisanci
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Praca w terenie
Wymagane doświadczenie
Nie

 Zakres obowiązków:

- wykonywanie instalacji kablowych na potrzeby systemów zabezpieczeń
- montaż, serwis i konserwacja systemów alarmowych, CCTV, kontroli dostępu, SSP i innych
- wykonywanie instalacji elektrycznych

Wymagania:

- wykształcenie techniczne,
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- umiejętność organizacji pracy własnej,
- wysoka kultura osobista i komunikatywność,
- samodzielność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań,
- umiejętność pracy w zespole,
- odpowiedzialność, inicjatywa w działaniu,
- prawo jazdy kat.B,
- brak lęku wysokości

Oferujemy:
- pracę w stabilnej firmie
- umowę o pracę
- dodatkowe premie
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (uprawnienia, kursy i szkolenia)
- praca lokalna od 8 do 16
- nadgodziny i delegacje dla chętnych
- praca w 2 osobowych zespołach
- zapewniamy wszystkie niezbędne narzędzia pracy

Informacje o firmie
TMC Sp. z o.o. sp.k.  od 1996 roku specjalizuje się w projektowaniu, montażu, serwisie i konserwacji systemów elektrycznych, elektronicznych i mechanicznych zabezpieczeniach obiektów, montażu abonenckich central telefonicznych, serwisie i konserwacji systemów sygnalizacji pożarowej i odgromowej.

Aktualizacja: 08.04.2024

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

TMC

587126... Wyświetl numer
p...@tmc24.pl Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Karczemki
Lubczykowa 5
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Wyświetl numer