Technik utrzymania ruchu / Automatyk

Dodane 7 grudnia 2017

Jesteśmy polskim producentem grzejników łazienkowych i dekoracyjnych, grzałek, maszyn budowlanych oraz sprzętu rehabilitacyjnego. Mając 25 letnie doświadczenie, służymy ludziom nie tylko w Polsce, lecz także w ponad 40 krajach świata, na 4 kontynentach. W swej działalności staramy się być zawsze bliżej naszych Konsumentów i Partnerów Handlowych, wychodząc na przeciw ich potrzebom. Spełnianie oczekiwań to dla nas za mało – chcemy je wyprzedzać.
Wiemy, że rozwój osiąga się jedynie we współpracy z lepszymi od siebie, dlatego współdziałanie z kompetentnymi i kreatywnymi specjalistami pozwala nam znajdować innowacyjne, jak i funkcjonalne rozwiązania
W związku z tym do naszego Zespołu Technicznego poszukujemy osób na stanowisko:
Technik utrzymania ruchu
Miejsce pracy: Czaple, k. Gdańska
OCZEKUJEMY:
  • Znajomości budowy i zasady działania podzespołów automatyki, napędów, elementów pneumatyki i hydrauliki siłowej oraz urządzeń kontrolno-pomiarowych, umiejętności programowania PLC i HMI będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności analizy schematów elektrycznych, pneumatycznych i hydraulicznych,
  • Umiejętności posługiwania się dokumentacją techniczną,
  • Analitycznego myślenia oraz szybkości i samodzielności w diagnostyce maszyn i urządzeń
  • Wykształcenia technicznego (preferowane kierunki: Automatyka; Elektryka; Mechatronika lub pokrewne),
  • uprawnienia SEP.
  • komunikatywności, systematyczności oraz umiejętności pracy w zespole.
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będą mile widziane.

GŁÓWNE ZADANIA I OBOWIĄZKI

  • Dbanie o utrzymanie ciągłości procesów produkcyjnych i o właściwy stan infrastruktury technicznej firmy poprzez prowadzenie przeglądów i remontów okresowych oraz napraw bieżących
  • Planowanie i optymalizacja procesów z uwzględnieniem wymagań technologicznych, jakościowych i kosztowych, w tym wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Współpraca z Zespołami: konstrukcyjnymi, zakupów, zarządzania produktem – w celu optymalizacji kosztów oraz przy rozwiązywaniu problemów związanych z procesem produkcji.
  • Gotowość do podjęcia pracy w systemie dwuzmianowym.

OFERUJEMY:

  • Pracę w innowacyjnej Organizacji o płaskiej strukturze.
  • Możliwość kreowania rozwiązań w dynamicznej a jednocześnie stabilnej Organizacji (25 lat na rynkach ponad 40 krajów świata).
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Możliwość nauki języków obcych.
  • Możliwość wyboru ubezpieczenia grupowego,
  • Możliwość przystąpienia do programu MultiSport / OK System.
  • Możliwość uczestnictwa w rekreacji sportowej – Smocze Łodzie.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."
Terma Sp. z o.o.

Gdańsk Kokoszki
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 19 dni (do 06.01.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Energetyka / Elektryka,
Produkcja / Przemysł / Rolnictwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Kontakt

Miasto
80-298 Czaple, k. Gdańska
Ulica i nr
Czaple 100
r...@terma... Wyświetl e-mail
Telefon
605... Wyświetl numer
NIP
583-10-18-844
  • Numer ogłoszenia: 61028105
  • Data wyróżnienia: 7 grudnia 2017
  • Data wprowadzenia: 7 grudnia 2017
  • Wyświetleń: 141
  • Wyświetleń na liście: 4 862