Ogłoszenie nieaktualne

Technik Utrzymania Ruchu

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Utrzymanie ruchu
Poziom stanowiska
Specjalista

W związku z rozwojem struktur wewnętrznych, poszukujemy pełnych zaangażowania, pasji i chęci dalszego rozwoju Kandydatów na stanowisko:

Jeśli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku, a Dział Utrzymania Ruchu to miejsce, w którym widzisz się w przyszłości – nie czekaj, aplikuj!
W swojej codziennej pracy możesz liczyć na:
- profesjonalny sprzęt mobilny dający dostęp do list przeglądowych, dokumentacji maszyn, historii awarii i magazynu części zamiennych,
- oprogramowanie (SCADA) dające możliwość podglądu stanu parku maszynowego z możliwością szybkiej diagnostyki,
- nowoczesny i dobrze wyposażony warsztat UR, a w tym narzędzia ręczne oraz diagnostyczne,
- możliwość pracy na drukarce 3D,
- pracę w nowoczesnym parku maszynowym w doskonale skomunikowanej lokalizacji przy ulicy Azymutalnej w Gdańsku – z oddalonym o kilkaset metrów przystaniem PKM, przystankiem linii autobusowej, z parkingiem dla aut oraz zadaszonym parkingiem rowerowym,
- pracę w zespole profesjonalistów, który się wspiera i stale rozwija.

Miejsce pracy: Gdańsk

Twoje zadania:
  • Utrzymanie parku maszynowego w dobrym stanie technicznym,
  • Terminowa realizacja konserwacji zapobiegawczej oraz podejmowanie skutecznych i efektywnych działań naprawczych,
  • Budowanie niezawodności parku maszynowego poprzez wdrażanie najlepszych praktyk,
  • Analizowanie przyczyn i skutków awarii oraz dbanie o właściwy poziom techniczny wykonywanych prac,
  • Zgłaszanie zapotrzebowania części zamiennych, materiałów oraz narzędzi,
  • Współpraca z pracownikami magazynu,
  • Zespołowa realizacja wspólnych celów.
Twoje doświadczenie i umiejętności :
  • Wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (automatyka, mechatronika, elektryka, elektromechanika, mechanika)
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy w Dziale Utrzymania Ruchu,
  • Dobra znajomości poparta praktyką zagadnień technicznych: mechaniki, pneumatyki, automatyki,
  • Umiejętność pracy z dokumentacją techniczną(czytanie schematów elektrycznych, pneumatycznych, złożeniowych, rysunek techniczny),
  • Dobra organizacja czasu i pracy własnej, determinacja i skuteczność w działaniu,
  • Brak przeciwskazań do pracy na wysokości powyżej 3m,
  • Gotowość do pracy zmianowej,
  • Profesjonalne nastawienie na obsługę klienta wewnętrznego,
  • Otwartość na naukę i dzielenie się wiedzą,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Prawo Jazdy kat. B.
Mile widziane:
  • Uprawnienia SEP E1,
  • Uprawnienia do kierowania wózkami widłowymi oraz platformami podnośnikowymi,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalających na prace z dokumentacją maszyn,
  • Doświadczenie w diagnostyce systemów automatyki, sterowników PLC i paneli operatorskich.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • W pełni stacjonarną pracę na samodzielnym stanowisku przy realizacji ciekawych projektów,
  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie, atrakcyjny program poleceń pracowniczych, platformę do nauki języków obcych eTutor,
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji,
  • Parking pracowniczy,
  • Swobodną atmosferę- wszyscy jesteśmy na "ty".

Aktualizacja: 01.09.2023