Aktualizacja: 9 dni temu

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji katamaranów żaglowych, motorowych oraz luksusowych jachtów.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Technolog Kompozytów
Miejsce pracy: Gdańsk / Stocznia Gdańska

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (inżynieria materiałowa, przetwórstwo tworzyw sztucznych lub pokrewne)
  • doświadczenie min. 2 lata na podobnym stanowisku (branża - tworzywa sztuczne, laminaty)
  • znajomość branży produkcji kompozytów (znajomość produkcji form i kopyt do produkcji laminatu)
  • praktyczna wiedza w zakresie technologii i metod wytwarzania kompozytów
  • znajomość programu SolidWorks lub znajomość innych programów graficznych, w tym 3D
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • samodzielność przy wykonywaniu powierzonych zadań
  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dynamiczne podejście do wykonywanej pracy
Obowiązki:
  • kontrola procesu produkcyjnego jachtów, głownie budowy skorupy kompozytowej zbrojonej włóknem szklanym i węglowym
  • nadzór nad produkcją zgodnie z kartami technologicznymi i kontrola utrzymywania prawidłowych warunków technologicznych
  • ustalanie planów oraz prowadzenie procesu infuzji próżniowej elementów konstrukcyjnych
  • optymalizacja technologiczna procesów produkcyjnych
  • dobór, testowanie i wdrażanie nowych materiałów tj. żywice, włókna, kleje
  • opracowywanie planu i technologii napraw elementów kompozytowych
  • rozwiązywanie bieżących technologicznych problemów produkcyjnych
  • kompetencje z zakresu przygotowywania rysunków i narzędzi
  • tworzenie procedur wytwarzania elementów kompozytowych
  • tworzenie instrukcji i kart pracy
  • współpraca z Działem Konstrukcyjnym i Kontroli Jakości
  • opracowywanie i prowadzenie dokumentacji technologicznej
  • analiza dokumentacji technicznej
  • przygotowywanie zestawień zapotrzebowania materiałowego na podstawie dokumentacji
  • tworzenie kart materiałowych (na rozkrój)
Oferujemy:
  • umowę o pracę
  • pracę z prestiżową, luksusową marką
  • przyjazną atmosferę pracy z profesjonalistami
  • realne możliwości rozwoju oraz branie udziału w ciekawych projektach
Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przy pomocy przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie prawo nawiązania kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
Dziękujemy,
Sunreef Venture S.A.
Informacje o firmie
Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów „ na miarę”, o długości od 40 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem każdego detalu – jeśli chodzi o użyteczność, styl i bezpieczeństwo, te wyjątkowe wielokadłubowce przygotowywane są dla osób szukających najwyższej jakości, komfortu i elegancji. Innowacyjny design, doskonałe wykonanie, świetne osiągi podczas żeglugi, niskie zużycie paliwa oraz inteligentnie zaprojektowana przestrzeń życiowa to z pewnością największe zalety jednostek sygnowanych marką Sunreef Yachts.

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 12 dni temu
Aktualizacja: 2 dni temu
Aktualizacja: 4 dni temu
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku
Adres
Gdańsk Śródmieście
Narzędziowców 33
Wymiar pracy
Cały etat
Ważne jeszcze 6 dni (do 22.12.2018)
Więcej parametrów
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Inżynieria / Technologie,
Przemysł stoczniowy/offshore
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Doki 1
r...@sunre... Wyświetl e-mail
NIP
5223059783

Profil pracodawcy

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz super jachtów „ na miarę”, o długości od 40 do ponad 200 stóp. Przemyślane pod względem...

Zobacz profil employer_photo
  • Numer ogłoszenia: 62105995
  • Data wyróżnienia: 6 grudnia 2018
  • Data wprowadzenia: 6 grudnia 2018
  • Wyświetleń: 325
  • Wyświetleń na liście: 15 884