Technolog produkcji stolarki PVC lub ALU / Planista

Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Umowa zlecenie,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Budownictwo,
Instalacje,
Wykonawcy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna,
Praca w terenie,
Hybrydowa

Nasza Fabryka Okien Szach-Mat jest znanym i cenionym na lokalnym trójmiejskim rynku producentem okien i drzwi. Nasza historia to prawie 20 lat intensywnego rozwoju. Zespół Szach-Mat to ludzie młodzi duchem, pełni energii i otwarci na nowe wyzwania, dla których praca to coś więcej niż wykonywanie codziennych obowiązków. Obecnie bardzo mocno rozwijamy oba działy dlatego poszukujemy osób na stanowisko Technologa Stolarki PVC lub ALU / Planisty.

Obowiązki:
  • Planowanie prac związanych z produkcją stolarki
  • Przygotowywanie raportów technologicznych, kontrola ofert, tworzenie zamówień
  • Wsparcie działu handlowego, przeprowadzenie szkoleń, wykonywanie wycen
  • Prowadzenie ZKP
  • Przydzielanie i rozliczanie zadań pracownikom
  • Kontrola materiału użytych do produkcji stolarki

Jeśli:
  • Posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem i lubisz pracować z ludźmi, znasz koncepcję Lean
  • Masz zdolności analityczne
  • Jesteś osobą energiczną, lubiącą angażować się w to co robisz całym sercem
  • Nastawiasz się na rozwiązania zamiast wyszukiwać problemy
  • Jesteś odpowiedzialny, dokładny, samodzielny i kreatywny
  • Szybko uczysz się nowych rzeczy a przyswajanie wiedzy technicznej nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Dobrze obsługujesz Microsoft Office (Excel, Word)
  • Posiadasz wysoką kulturę osobistą
  • Atutem będzie doświadczenie w branży stolarki
nasza fabryka jest idealnym miejscem dla Ciebie!

Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kontrakt
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szereg szkoleń
  • Dużą samodzielność w działaniu
  • Zatrudnienie w nowoczesnej, stale rozwijającej się firmie
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
  • narzędzia do pracy lub możliwość zwrotu kosztów za dojazdy lub samochód służbowy do przejazdów

Praca w fabryce tj. w Załężu 1 km za Przodkowem - 25 km od centrum Gdańska
W tytule maila proszę wpisać np. „Technolog - Imię i Nazwisko". Uprzejmie informujemy, że na spotkanie rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. [ukryte] od 9:00 do 18:00.

Aktualizacja: 13.06.2023