Terapeutka zajęciowa / Terapeuta zajęciowy

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Medycyna
Poziom stanowiska
Specjalista

Aktualizacja: 12 minut temu

Wymagania

Zależy nam, aby kandydat/ka miał/a:
  • wykształcenie kierunkowe (terapia zajęciowa, może być w trakcie nauki),
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • dobrą organizację pracy własnej,
  • kreatywność i empatię,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z osobami starszymi.

Opis stanowiska

Do obowiązków koordynatora należeć będzie m.in.:
  • organizowanie terapeutycznego spędzania czasu Mieszkańcom domu z uwzględnieniem różnorodnych form i metod,
  • udział w opracowywaniu wstępnego planu terapii zajęciowej dla nowo przyjętych Mieszkańców,
  • wspieranie i towarzyszenie Mieszkańcom podczas podejmowanych aktywności w ciągu dnia,
  • ścisła współpraca z pracownikami działów DPS w celu zapewnienia i realizacji najwyższych standardów opieki,
  • prowadzenie niezbędnej dokumentacji związanej z funkcjonowaniem zespołu terapeutyczno-opiekuńczego.

Oferujemy

To, co my możemy zaoferować:
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony,
  • pracę od poniedziałku do piątku (7:30-15:30),
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i kompetencji,
  • pracę opartą na najwyższych standardach grupy Diakoneo,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • pracę w młodym zespole.

Ogłoszenie podstawowe

Centrum Opieki Serenus

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności

Ogłoszenie z portalu

praca.pl
Ważne jeszcze 8 dni (do 09.12.2022)
  • Numer ogłoszenia: 65087234
  • Data wyróżnienia: 10.11.2022
  • Data wprowadzenia: 10.11.2022
  • Aktualizacja: 30.11.2022