Tokarz

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Praca w polsce
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 7 dni temu

Zakres obowiązków:
  • obsługa maszyn skrawających, obróbka elementów metalowych związanych z remontem rurociągów okrętowych,
  • kontrola jakości elementów poprzez wykonywanie pomiarów.
Oczekiwania:
  • wykształcenie minimum zawodowe o profilu technicznym,
  • doświadczenie w obsłudze maszyn do obróbki skrawaniem
    bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość obsługi narzędzi pomiarowych,
  • sumienność i dobra organizacja pracy.
Oferujemy:
  • umowę o pracę i wynagrodzenie adekwatne do realizowanych zadań,
  • pewność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas,
  • pakiet socjalny (premie, dofinansowanie do wczasów),
  • możliwość rozwoju zawodowego (udział w specjalistycznych szkoleniach).

Pozostałe ogłoszenia z naszej firmy

Ogłoszenie premium
Aktualizacja: 21 godzin temu
Aktualizacja: 6 dni temu
Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego
Adres
Gdańsk Młyniska
Na Ostrowiu 1
Ważne jeszcze 6 dni (do 07.12.2020)
obserwuj to ogłoszenie

Profil pracodawcy

Gdańska Stocznia „Remontowa” im. J. Piłsudskiego S.A. istnieje na rynku od ponad 65 lat i obecnie należy do grupy kapitałowej Remontowa Holding S.A., której jest największą spółką. Specjalizujemy się w remontach,...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
NIP
5830001184
remontowa.com.pl
  • Numer ogłoszenia: 62959654
  • Data wyróżnienia: 24 listopada 2020
  • Data wprowadzenia: 17 października 2019
  • Aktualizacja: 24 listopada 2020
  • Wyświetleń: 2 485
  • Wyświetleń na liście: 144 510
Wydrukuj to ogłoszenie
Poleć znajomemu
Podziel się na Facebooku