Ogłoszenie nieaktualne

Traser numeryczny

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę,
Kontrakt B2B
Branża / kategoria
Praca w Polsce
Poziom stanowiska
Pracownik umysłowy
Stacjonarna

Nr ref: CTN/01/2023

Obecnie do naszego zakładu poszukujemy współpracowników na stanowisko:

Nr ref CTN/01/2023

Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w przemyśle okrętowym,
  • Znajomość programu AUTOCAD,
  • Umiejętność rozkładania detali w programach typu ASTER,
  • Umiejętność modelowania w 3D (np. w RHINO),
  • Dobra znajomość obsługi MS Excel.
Obowiązki:
  • Układanie elementów na karcie wykroju,
  • Przygotowanie zestawienia materiałowego,
  • Wyciąganie elementów z dokumentacji .dwg i przygotowanie elementów .dxf,
  • Opisywanie detali na rysunku,
  • Tworzenie dokumentacji roboczej na podstawie dokumentacji technicznej.
Oferujemy:
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie na rynku międzynarodowym,
  • Możliwość uczestnictwa w ciekawych projektach,
  • Możliwość natychmiastowego podjęcia współpracy,
  • Łatwy dojazd do firmy, dogodną lokalizację,
  • Możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji,
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na życie.
Osoby zainteresowane podjęciem współpracy prosimy o kontakt telefoniczny z biurem przyjęć pod numerem telefonu:

(58 ) 778 - 67 - 52 Biuro Przyjęć

  Aplikacje można wysyłać na adres mail: [ukryte] w tytule wpisując numer referencyjny CTN/01/2023. Informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.
Kontakt telefoniczny pod numerem:

(58) 778 – 67- 52

                                         Więcej informacji o firmie:
                                              www.crist.com.pl

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez spółkę Crist S.A. z siedzibą w Gdyni oraz spółek powiązanych w celu realizacji aktualnych procesów rekrutacji w tych spółkach, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa prac. Jeśli chcesz abyśmy mogli brać pod uwagę Twoją kandydaturę w kolejnych procesach rekrutacyjnych, do dokumentów aplikacyjnych dodaj również: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moich dokumentach aplikacyjnych i innych danych zebranych w trakcie procesu rekrutacji przez spółkę Crist S.A. z siedzibą w Gdyni oraz spółek powiązanych w celu realizacji aktualnych procesów rekrutacji w tych spółkach, w zakresie w jakim wykraczają poza katalog określony przepisami prawa pracy oraz Rozporządzenia RODO oraz dla przyszłych procesów rekrutacji w tych spółkach na podobne stanowiska.