Trener z zakresu budownictwa

Ogłoszenie nieaktualne

Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Edukacja / nauka,
Pracownicy budowlani
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu

WE CAN DO HR jest profesjonalną agencją pośrednictwa pracy prężnie działającą na rynku europejskim - w szczególności w krajach Skandynawii.

Jesteśmy zarejestrowani w rejestrze podmiotów gospodarczych prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11686.

Szkoleniowiec/Trener z zakresu budownictwa

Poszukujemy osoby z doświadczeniem budowlanym, która chciałaby dzielić się swoim doświadczeniem z zespołem naszej firmy.

Jeśli:

- masz doświadczenie w pracach budowlanych,
- umiesz przekazać swoją wiedzę innym,
- lubisz kontakt z ludźmi,

dołącz do naszego zespołu.

Twoje zadanie będzie polegać na:


- przygotowaniu materiałów dla naszych rekruterów, dzięki którym mogliby doszkolić się w zakresie pytań z dziedziny budownictwa, które zadają kandydatom do pracy,
- wsparciu merytorycznemu przy kręceniu materiałów szkoleniowych,
- weryfikacji wiedzy branżowej – budowlanej u naszych kandydatów.  


           Jest to forma dodatkowej pracy z elastycznymi godzinami.

Prosimy o dodanie klauzuli:

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).Administratorem danych jest We Can Do HR Sp. z o.o. z siedzibą w Gdyni 81-350, Plac Kaszubski 8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i usunięcia. Dane będą przechowywane przez okres 10 lat, po tym okresie zostaną zniszczone. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.
Przesłanie aplikacji na powyższe ogłoszenie jest równoznaczne z zapoznaniem się z klauzulą i wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych.zobacz klauzule
  • Numer ogłoszenia: 63535662
  • Data wyróżnienia: 2 lipca 2020
  • Data wprowadzenia: 2 lipca 2020
  • Aktualizacja: 2 lipca 2020
  • Wyświetleń: 277
  • Wyświetleń na liście: 5 432