Wróć do góry

Tygle zatrudnią sommeliera/ kelnera

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Gastronomia
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Stacjonarna
Wymagane doświadczenie
Tak
Status studenta
Tak

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Poszukujemy osoby na stanowisko sommelier/ kelner, która zasili nasze szeregi i będzie razem z nami współtworzyć to miejsce. Znajdujemy się w sercu Gdańska nad Motławą, a naszym gościom serwujemy najwyższej jakości kuchnię dopełnioną odpowiednio dobranym winem. Od osoby na tym stanowisku oczekujemy:
- doświadczenia oraz szerokiej wiedzy odnośnie wina 
- umiejętności sprzedażowych
-  doświadczenia w obsłudze gościa restauracyjnego
-  znajomości zasad serwisu kelnerskiego
- chęci do pracy i pozytywnego nastawienia

Ze swojej strony oferujemy miejsce, w którym będziesz mógł rozwijać swoją pasję, a także współtworzyć kartę win Tygli i zdobywać nowe umiejętności. Poszukujemy osoby, która zagości u nas na dłużej i będzie razem z nami tworzyć Tyglową historię. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV wraz z klauzulą  na adres  [ukryte]  wpisując w tytule  SOMMELIER/ KELNER. Odezwiemy się do wybranych osób.
Informacje o firmie
Restauracja Tygle znajduje się w tętniącym życiem sercu miasta tj. na zrewitalizowanej Wyspie Spichrzów nad rzeką Motławą. 
 
Usytuowanie w tym miejscu sprawia, że jest częstym wyborem turystów z Niemiec, Wielkiej Brytanii czy Skandynawii. Jest to lokal w którym od jakiegoś czasu nieprzerwanie gotuje wybitny i uznany w Europie Chef Michał Stężalski. 
 
Fundamentami naszej kuchni są
 
- tradycja i historia 
- dobry jakościowo, lokalny produkt  
- klasyczne techniki kulinarne w nowej odsłonie 
 
 
Korzystamy z dobrodziejstw regionu i większość składników pochodzi od lokalnych dostawców. W naszym menu znajdą Państwo pozycje inspirowane starym Gdańskiem takie jak : „rurki gdańskie” czy  "zupa rybna z kompozycją ryb bałtyckich” 
 
Specjalnością naszej kuchni jest dziczyzna, owoce morza, ale też fani kuchni roślinnej znajdą u nas bezpieczne pozycje. 
 
Uzupełnieniem karty dań jest autorska karta koktajli oraz przyzwoicie wyposażona „piwniczka” z winami. Znajdą Państwo u nas etykiety z winnic świata jak i z polskiej winnicy Turnau, którą uwielbiamy. 

Prosimy o dodanie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 65231778
  • Data wyróżnienia: 02.03.2023
  • Data wprowadzenia: 02.03.2023
  • Aktualizacja: 02.03.2023