Umawianie spotkań- od 0,5 etatu; elastyczny grafik

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat,
Część etatu
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Wychodzące
Poziom stanowiska
Specjalista,
Asystent
Stacjonarna
Status studenta
Tak
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 3 miesiące temu

Cześć!
Szukasz pracy stałej lub dodatkowej?
Jesteś dyspozycyjny/a minimum 80h w miesiącu?
Chcesz pracować w wybranych godzinach między 9.00, a 19.00?
Jesteś uczniem/ studentem i chcesz zdobyć doświadczenie w obsłudze klienta?
Masz już pracę i chcesz sobie dorobić?

Poszukujemy osób chętnych do pracy na projekcie polegającym na telefonicznym umawianiu spotkań z ekspertami. Stawiamy na utrzymywanie bardzo dobrych relacji z klientami oraz na jakość prowadzonych rozmów.

Umawianie spotkań- praca z elastycznym grafikiem
Miejsce pracy: centrum Wrzeszcza
Najbliższe szkolenie odbędzie się 23-24.02 (10.00- 17.00).

Opis stanowiska:
  • telefoniczne umawianie spotkań,
  • informowanie o usługach firmy,
  • budowanie relacji z klientami.

Oferujemy:
  • bardzo przyjazną atmosferę w pracy,
  • elastyczny grafik (minimum 80 godzin miesięcznie, możliwość pracy w jedną sobotę w miesiącu),
  • wynagrodzenie godzinowe 19,70 brutto/h + atrakcyjna premię uzależnioną od wyników,
  • możliwość pracy między 9.00, a 19.00 (4,5,6 lub 7h),
  • liczne konkursy z nagrodami,
  • pakiet szkoleń i warsztatów na start,
  • precyzyjnie określoną ścieżkę kariery,
  • dostęp do współfinansowanej prywatnej opieki medycznej w LuxMed,
  • owocowe środy :)

Oczekujemy:
Mile widziane doświadczenie w pracy w CC, ale nie jest to wymóg konieczny.
Przede wszystkim liczysz się dla nas Ty i Twoje podejście do pracy.

Wystarczy:
  • zapał do pracy,
  • komunikatywność,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • uśmiech i pozytywne nastawienie :)
Direct Call to prężnie rozwijająca się organizacja, specjalizująca się w profesjonalnej obsłudze klienta. Naszym zadaniem jest stworzenie i podtrzymanie jak najlepszych relacji, które będą otwierać drogę do porozumienia i wzajemnej współpracy z klientem.
Zajrzyj na naszego fb:

Zachęcamy do aplikowania: [ukryte]   w tytule prosimy o dopisanie: umawianie spotkań (23-24.02).

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64669960
  • Data wyróżnienia: 31.01.2022
  • Data wprowadzenia: 18.01.2022
  • Aktualizacja: 14.02.2022