Urbanista/Specjalista/ka ds planowania

Ogłoszenie maxi

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Architektura i projektowanie
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Urbanista/ Specjalista ds. Planowania

Zakres obowiązków

- analizowanie nowych oraz istniejących lokalizacji pod kątem możliwości realizacji inwestycji w perspektywie obowiązujących dokumentów planistycznych w tym przede wszystkim Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego oraz Studium Kierunków oraz Zagospodarowania Przestrzennego Gmin, miast
- sporządzanie wniosków i uwag w procesach tworzenia i lub zmian Miejscowych Planów Zagospodarowania Przestrzennego oraz Studium Kierunków oraz Zagospodarowania Przestrzennego Gmin, miast
- przygotowywanie wniosków do decyzji o warunkach zabudowy;
- analizowanie poprawności już wydanych lub procedowanych decyzji o warunkach zabudowy;
- bieżąca obsługa dokumentacji w tym katalogowanie, przetwarzanie dokumentów projektowych
- tworzenie i bieżąca aktualizacja tabelarycznych zestawień wokół projektowych (Excel, Google Sheets);
- wykonywanie innych zadań zleconych przez zespół deweloperski oraz przełożonych.

Wymagania:

- wykształcenie architektoniczno-urbanistyczne,
- minimum 1 rok doświadczenia w przygotowaniu dokumentów planistycznych (WZ, MPZP, Studium),
- znajomość przepisów prawa budowlanego,
- obsługa AutoCad,
- proaktywność, dokładność, samodzielność, odpowiedzialność oraz konsekwencja w działaniu,
- umiejętność pracy w zespole,
- komunikatywność.

Oferujemy:

- możliwość pracy w prężnie rozwijającej się firmie,
- pracę w przyjaznym zespole,
- pracę stacjonarną w siedzibie firmy,

Aktualizacja: 13.02.2024