Wirtualna Asystentka ds. Marketingu & Sprzedaży

Wymiar pracy
Część etatu
Wynagrodzenie brutto (do)
1000
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło
Branża / kategoria
Reklama i kreacja,
Eventy,
Organizacja i obsługa imprez
Poziom stanowiska
Specjalista
Charakter pracy
Zdalna
Wymagane doświadczenie
Tak
Rekrutacja online
Tak

Jesteś ekspertką w swojej dziedzinie i szukasz pracy dodatkowej ?
Szukamy 2-3 nowych osób, które dołączą do zespołu.
Szukamy partnerki na stałe, nie jednorazowej przygody.

Twoje obowiązki:
  • Reserch danych i statystyk
  • Wstawienie informacji o wydarzeniach
  • Wprowadzanie danych
  • Przygotowywanie i wysyłka Newslettera
  • Tworzenie grafik do postów w mediach społecznościowych z użyciem narzędzi graficznych, jak np. Canva.
  • Aktualizowanie informacji na stronie internetowej
  • Tworzenie tekstów na podstawie znajomości SEO
  • Montaż filmów video
  • Uzupełnianie i aktualizacja istniejących oraz tworzenie nowych baz danych
  • Prowadzenie korespondencji mailowej i obsługa telefoniczna klientów
  • Wyszukiwanie i pozyskiwanie kontaktów
  • Zarządzanie kalendarzem
  • Publikowanie w mediach społecznościowych
  • Budowanie strategii marketingowej
  • Reklamy na FB
O Tobie:
  • Jesteś ekspertką w swojej dziedzinie.
  • Wykazujesz się inicjatywą i zaangażowaniem.
  • Jesteś Asertywna
  • Jesteś Zorganizowana
  • Jesteś Dyskretna
  • Potrafisz organizować i planować
  • Przede wszystkim - terminy to dla Ciebie priorytet.

Jeśli chcesz być członkiem naszego zespołu wyślij swoje Cv i napisz kilka słów o sobie np. jakie programy i narzędzia obsługujesz.
Daj znać dlaczego to właśnie Ciebie mamy zatrudnić.
Email:  [ukryte]
Informacje o firmie
DreamDate - Organizowanie wydarzeń dla singli

Aktualizacja: 22.05.2023