Wizażystka

Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o dzieło,
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Uroda / Rekreacja,
Sprzedaż detaliczna,
Kosmetyka / Fryzjerstwo
Poziom stanowiska
Specjalista
Stacjonarna
Rekrutacja online
Tak

Aktualizacja: 13 dni temu

Bikor Makeup to polska firma rodzinna i dystrybutor kosmetyków do makijażu dla kobiet. Wszystkie produkty są tworzone we Włoszech z myślą o najbardziej wymagających klientkach. Firma korzysta z nowych technologii, dlatego też nie testuje swych kosmetyków na zwierzętach. Opracowanie autorskiego procesu mikronizacji pozwoliło na uzyskanie produktów pudrowych formułą bardziej przypominających krem, dzięki czemu ich aplikacja jest niezwykle łatwa, a trwałość kolorów nieporównywalna.

Prosimy o wysyłanie aplikacji CV na adres r...@bikor.pl Wyświetl e-mail . W razie chęci otrzymania dodatkowych informacji prosimy o kontakt pod numerem 58 553 70 70.

www.bikormakeup.com

Sprawdź nas:

Wizażysta/-ka
Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska:
Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za konsultacje kosmetyczne i sprzedaż produktów marki Bikor Makeup w salonie firmowym w Manhattanie.

Wymagania:
  • Doświadczenie zawodowe w branży kosmetycznej.
  • Umiejętność wykonywania profesjonalnych makijaży.
  • Doświadczenie w kontaktach handlowych zorientowanych na klienta.
  • Komunikatywność.
  • Prezencja oraz wysoka kultura osobista.
  • Kreatywność, inicjatywa i zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.
Oferujemy:
  • Szkolenia wewnętrzne.
  • Możliwości rozwoju w dziedzinie makijażu.
  • Wsparcie w realizowaniu swojej pasji.

zobacz klauzulę
Ogłoszenie premium
avatar

Bikor Makeup

585537... Wyświetl numer
r...@bikor.pl Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Wrzeszcz
Grunwaldzka 82
Zobacz dane kontaktowe

Firma

Miasto
Gdańsk
Ulica i nr
Piastowska 52
NIP
5842714978
bikormakeup.com
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 2 dni (do 27.06.2021)
  • Numer ogłoszenia: 64146642
  • Data wyróżnienia: 11 czerwca 2021
  • Data wprowadzenia: 2 marca 2021
  • Aktualizacja: 28 kwietnia 2021
  • Wyświetleń: 1 601
  • Wyświetleń na liście: 40 766
Zadzwoń E-mail