Wsparcie magazynu; praca dodatkowa 6h; na wakacje

Ogłoszenie nieaktualne

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Część etatu,
Sezonowa / Tymczasowa / Dodatkowa
Rodzaj umowy
Umowa zlecenie
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Pracownik fizyczny
Stacjonarna

Aktualizacja: 1 miesiąc temu | Nr ref: MMS/07/22

Biuro Rekrutacji Pracowników ACTIO-HR Sp. z o.o. dla Naszego Klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:

Wsparcie Magazynu
Miejsce pracy: Gdańsk ul. Budowlanych

Praca dodatkowa do końca lipca
Start: czerwiec/lipiec

Zadania:
- rozładunek i załadunek urządzeń gotowych
- udział w inwentaryzacjach okresowych
- dbanie o porządek w magazynie

Wymagania:
- wykształcenie min średnie
- sprawność i siła fizyczna
- zaangażowanie

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie- stabilne zatrudnienie, od poniedziałku do piątku 16-22, bez pracy weekendowej,
- na rękę 22 zł/h,
- bogaty pakiet socjalny.

W treści dokumentu aplikacyjnego prosimy o dopisanie:

1. obowiązkowo
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) w procesie rekrutacyjnym MMS/07/22 organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, oraz upoważniam ACTIO HR S p. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”

2. dobrowolnie
„Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w dokumencie aplikacyjnym ( CV ) dla potrzeb przyszłych procesów rekrutacyjnych organizowanych przez firmę ACTIO HR Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Strzeleckiej 7 B lok. 2.2, w tym również na inne stanowiska oraz upoważniam ACTIO HR Sp. z o.o. do ich przekazania potencjalnemu Pracodawcy w celu realizacji procesu rekrutacyjnego i w ramach umowy współpracy pomiędzy Agencją a Klientem.”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Agencja Zatrudnienia nr 10554

zobacz klauzulę
  • Numer ogłoszenia: 64907312
  • Data wprowadzenia: 07.07.2022