Wychowawca

Ogłoszenie podstawowe
Gdynia  Mały Kack Wychowawca Umowa o pracę
obserwuj

Wychowawca

Firma
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Edukacja / Nauka
Poziom stanowiska
Pracownik biurowy
Charakter pracy
Stacjonarna

Do naszego zespołu w Gdyni poszukujemy wychowawcy do klasy IV.  Poszukujemy pracowni-ka/-czki na cały etat. Wymagane przygotowanie pedagogiczne. Praca od połowy sieprnia.

W naszej szkole liczą się ludzie i to oni tworzą atmosferę tego miejsca. Do naszej społeczności przyjmujemy dzieci wraz z rodzinami, jak również fantastycznych nauczycieli i nauczycielki. Jeśli jesteś nauczycielem/pedagogiem/psychologiem/pedagogiem specjalnym, z pasją i chociaż przez chwilę pomyślał-eś/-aś, że to może jest Twoje miejsce, to zapraszamy do przesłania CV i kilku zdań o sobie - łatwiej nam będzie nawiązać kontakt.

Zarobki uzależnione są od doświadczenia i ukończonych kursów. 

Zapraszamy!
Informacje o firmie
Niepubliczna Szkoła Podstawowa Montessori Latawiec to miejsce, w którym każde dziecko może rozwijać swoją naturalną ciekawość świata, uczy się samodzielnie zdobywać wiedzę, a także rozwija swoje kompetencje społeczne i samoświadomość. Zgodnie z metodą Montessori nauka każdego ucznia i uczennicy przebiega według indywidualnego planu, dopasowanego do jego możliwości, zainteresowań i tempa pracy z wykorzystaniem ciekawych pomocy dydaktycznych. Dzięki temu dziecko rozwija się w naturalny i niewymuszony sposób.
W naszej szkole edukacja oparta jest na bacznej obserwacji oraz na szacunku do dziecka i jego wrażliwości, towarzysząc mu w drodze jego rozwoju i pasji odkrywania świata.

Data dodania ogłoszenia: 19.06.2024

Zgłoś

obserwuj to ogłoszenie
obserwuj
Udostępnij

Angelika M.

578005... Wyświetl numer
a...@lataw... Wyświetl e-mail

Lokalizacja

Adres
Gdynia  Mały Kack
SMS
Wyświetl numer
Wróć do góry