Zastępca kierownika projektu (k/m)

Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Energetyka
Poziom stanowiska
Specjalista

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • co najmniej 2 lata doświadczenia zawodowego
  • znajomość zarządzania projektami
  • znajomość MS Project
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność współpracy w zespole
  • umiejętność komunikacji
  • duża samodzielność w wykonywaniu zadań

Podstawowy zakres obowiązków:

  • budowa i nadzorowanie harmonogramu i budżetu powierzonego projektu inwestycyjnego
  • opracowanie i aktualizacja wykazu ryzyk inwestycyjnych
  • przygotowywanie / weryfikowanie dokumentów w zakresie: zarządzania i wprowadzenia zmian w projekcie inwestycyjnym, związanych z uruchomieniem postępowań przetargowych w ramach powierzonego projektu inwestycyjnego, umożliwiających odbiór prac realizacyjnych od Wykonawcy projektu inwestycyjnego, umożliwiających przekazywanie terenu budowy Wykonawcy w przypadkach nowych obiektów sieci KSE
  • przygotowywanie / weryfikowanie kompletności materiałów decyzyjnych
  • przygotowywanie raportów stanu realizacji projektu inwestycyjnego
  • archiwizacja dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej projektu inwestycyjnego
  • uczestniczenie w spotkaniach z lokalnymi społecznościami na rzecz realizacji projektu inwestycyjnego
  • współpraca w Zespole Projektowym - pozyskiwanie rekomendacji, opinii i stanowiska jednostki organizacyjnej w zakresie powierzonego projektu inwestycyjnego

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system wynagrodzeń uwzględniający czytelny system premiowy
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje i zapewniające rozwój zawodowy
  • pakiet benefitów pozapłacowych, m.in. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, karta multisport, dodatkowe świadczenia w ramach ZFŚS
  • dodatkowy dzień wolny z okazji Dnia Energetyka - 14 sierpnia

Nr. ref.: CJI/WPN11/E/05/23

Aktualizacja: 27.06.2023

Ogłoszenie z portalu

praca.pl