Zastępca Kierownika Spożywczego Sklepu Internetowego

Jestem
Firmą
Wymiar pracy
Pełny etat
Rodzaj umowy
Umowa o pracę
Branża / kategoria
Magazynowanie
Poziom stanowiska
Kierownik,
Specjalista
Stacjonarna

Aktualizacja: 5 dni temu

Twój zakres obowiązków
  • Zastępujesz kierownika w codziennych działaniach
  • Wspierasz zarządzanie przepływem produktów w magazynie sklepu internetowego prowadzącym sprzedaż artykułów spożywczych (w tym produktów świeżych)
  • Pomagasz w zarządzaniu podległym zespołem
  • Szukasz, proponujesz i wdrażasz rozwiązania usprawniające funkcjonowanie obszaru magazynu produktów w sklepie
  • Prowadzisz projekty, które będą miały wpływ na rozwój biznesu
  • Aktywnie komunikujesz się i współpracujesz z Kolegami z innych obszarów Barbora.
  • Dbasz o asortyment i jakość produktów
Nasze wymagania
  • Masz minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu sklepem spożywczym
  • Dobrze znasz branżę spożywczą, rozumiesz jak sprawne operacje magazynowe wpływają na rozwój firmy
  • Sprawnie obsługujesz komputer w tym pakiet office
  • Posiadasz umiejętności komunikacyjne i pracy w zespole
  • Jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym oraz pracy fizycznej
To oferujemy
  • Pracę, w której możesz realizować swoje pomysły
  • Unikalna okazja do zaangażowania się w budowę firmy na etapie jej powstawania
  • Stabilne warunki zatrudnienia i pakiet benefitów
  • Pracę, w której wpływasz na kierunek rozwoju szybko rozwijającej się firmy
  • Możliwość własnego rozwoju wraz z rozwojem Barbora w Polsce
  • Miejsce pracy - Gdańsk.
Benefity
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport/Kafeteria
  • Spotkania integracyjne
  • Brak dress code’u
  • Parking dla pracowników
  • Program rekomendacji pracowników

zobacz klauzulę
Ogłoszenie maxi
avatar

Barbora Polska Sp z o.o.

p...@barbo... Wyświetl e-mail
obserwuj to ogłoszenie
obserwuj

Lokalizacja

Adres
Gdańsk Osowa
Nowy Świat 18

Profil pracodawcy

Poznaj nas Rozwijamy w Polsce pomysł  wygodnych zakupów internetowych świeżych produktów spożywczych i chemii gospodarczej . Po sukcesach w krajach bałtyckich, od grudnia 2020 roku tworzymy polski  #TeamBarbora , by...

Zobacz profil employer_photo
Zobacz dane kontaktowe
Powiadamiaj o ofertach pracy
Polityka prywatności
Ważne jeszcze 9 dni (do 25.08.2022)
  • Numer ogłoszenia: 64875021
  • Data wyróżnienia: 10.08.2022
  • Data wprowadzenia: 13.06.2022
  • Aktualizacja: 10.08.2022